Misafirleriniz ve sinema geceleriniz için yataklı kanepeler

Yataklı kanepeler, günlük kullanımda pratiklik sunan ve misafir ağırlarken yedek bir yatağa dönüşen, kompakt ev sahiplerinin hayalidir. Gündüz kanepe, gece yatak olan bu çok yönlü mobilya, her oda için hoş bir ekleme olabilir.

Tek bir mobilyadan çoklu kullanım elde edin

Gündüz kanepe, gece yatak olan bu çok yönlü mobilya, her oda için hoş bir ekleme olabilir. 3 kişilik yataklı kanepe çeşitlerimiz, hangi köşenin açılacağını seçebilmeniz için, ters çevrilebilir işlevlere sahip uzanma koltuk tasarımı içerir. Bununla beraber, yataklı kanepeler uzanma koltuğu kısmının altında yerleşik depolama alanına sahiptir! Ayrıca son moda mürekkep mavisi renginde, kolay ayarlanabilen değiştirme işlevi veya kademeli yatma seçeneklerimiz mevcut. Yataklı kanepelerimiz için döşemeli kumaş seçtik, böylece konfordan ödün vermeniz gerekmez. Kolayca dönüştürülebilen yataklı kanepeler, aile ve arkadaşlarla olan film geceleri için ekstra ayak ve dinlenme yeri ile kanepede rahat etmek için harikadır.

Başarılı bir iç tasarıma sahip olmanın sırrı, size alan kazandıracak ve düzenli kalmanıza yardım edecek çoklu özellikte mobilyalar bulmaktır. Yataklı bir kanepe veya çekyat, estetik ve kaliteden ödün vermeden, evinizdeki alandan yararlanmanıza olanak sağlayan esnek bir çözümdür. Bu nedenle, oturma odasındaki veya örneğin misafir odasındaki bir kanepeye ideal bir alternatiftir.

Doğru kanepe nasıl seçilir?

Kanepenizi seçerken rehberlik isterseniz, satın almadan önce dikkate almanız gereken noktaları ve yararlı tavsiyeleri içeren faydalı blogumuzu okuyun. Doğru kanepe nasıl seçilir.