Yüksek kalitede yaylı ve sünger yataklar

JYSK'dan bir yatakla harika bir gece uykusu çekerek sabahlarınıza enerji katın! Yataklar iyi bir gece uykusu, sağlık ve zindelik için esastır, bu nedenle size olabilecek en iyi destek ve konforu sunan yatağı seçmeniz büyük önem taşır. 160x200, 140x200, 120x200, 80x200, 90x200 seçenekleri arasından siz ve aileniz için mükemmel yatağı seçin. 

Bireysel uyku düzeniniz yatağın yumuşak mı, orta mı yoksa sert mi olması gerektiğini etkiler. Size uygun yatağı bulmak için bir kılavuza ihtiyaç duyuyor olabilirsiniz. Detaylı bilgi için JYSK yatak kılavuzumuzu inceleyin. Sizlere en uygun, iyi kalitede, çok çeşitli yaylı yataklarımız ve sünger yataklarımızı aşağıda bulabilirsiniz. Yataklarımızı BASIC, PLUS ve GOLD olmak üzere üç kategoriye ayırdığımız ürün yelpazemizde, GOLD kategorisini tercih ettiğiniz takdirde 25 yıl garanti ve seçtiğiniz ürünü 100 gece deneme fırsatına sahip olursunuz. 

JYSK'da ihtiyaçlarınıza uygun yatağı seçin

JYSK’da, sünger ve yaylı yataklardan geniş bir yatak yelpazesi bulacaksınız. Sağlık ve mutluluğunuz için yapabileceğiniz en önemli yatırımlardan biri yüksek kalitede bir yatak satın almaktır ancak bu kadar fazla seçenek varken seçim yapmak zor olabilir. Yatağınızın derinliğini ve kompozisyonunu ve sertliğini göz önünde bulundurmalı, geleneksel yaylı form veya ileri teknoloji memory foam yapıdan hangisinin sizlere uygun olduğunu incelemelisiniz. Yeni bir yatak ve şilte satın almadan önce göz önünde bulundurmanız gereken şeylerden bazıları şunlardır:

  • Uyku pozisyonu
  • Yatak sertliği
  • Boyut
  • Malzeme
  • Hipoalerjenik olup olmadığı
  • Bütçe
  • Kullanım ömrü

Yatak seçerken yardıma ihtiyacınız olursa, her zaman yatak kılavuzumuza başvuralabilirsiniz.

Hangi boyutlarda bir yatak arıyorsunuz? 

Yaylı ve sünger yatakların her ikisi de, bazalara ve karyolalara uyan çeşitli ebatlarda bulunur. Geniş yelpazemizde bulacağınız en yaygın ölçüler, 90x200 tek kişilik yatak, 140x200 bir buçuk kişilik yatak ve 180x200 çift kişilik yataktır, bunların yanında 75x200, 80x200, 90x210, 120x200, 150x200 ve 160x200 ebatlarında da yataklarımız bulunmaktadır.

Bir yatak satın alırken, acele etmeden mağazada çeşitli yatakları deneyerek karar vermek iyi bir yöntem olacaktır. Uzun ömürlü ve ihtiyaçlarınıza uygun yatağı bulmanıza yardımcı olmaları için size en yakın JYSK mağazasındaki uzmanlarımıza danışabilirsiniz.

Dayanıklılık ve bakım

Yeni veya mevcut yatağınızın ömrünü uzatmanın en basit yolu bir yatak pedi veya şiltesine yatırım yapmaktır. Yatak pedi ve şilteleri yüzeydeki teri ve kiri emerek yatağınızın temiz kalmasını sağlarken uyku konforunuzu da arttırır. Yatak pedlerimizi çamaşır makinesinde yıkayarak, yatağınızda toz akarlarının oluşmasının önüne de geçebilirsiniz. 

Eğer bir yatak pedi veya şiltesinden faydalanmak istemezseniz, yatağınızı düzenli olarak süpürebilir ve baş-ayak, ters-düz olarak yönünü değiştirmelisiniz. Yataklarınızı nasıl daha temiz ve bakımlı tutabileceğiniz hakkında daha fazla bilgi almak için Yatakların Bakımı ve Korunması blogumuzu okuyabilirsiniz. 

100 Gece Deneme Süresi

Genellikle yeni bir yatağa alışmak için birkaç hafta yeterli olur ancak JYSK'da satın alma işleminizi güvenle yaptığınıza emin olmak bizler için çok önemlidir. Yeni GOLD yatağınızı 100 gece deneyebilirsiniz, eğer %100 memnun kalmazsanız, dilediğiniz zaman sıcak bir gülümsemeyle yatağınızın değişimini yapacağız. GOLD yataklarımızdaki 100 Gece Uyku Garantisi hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen buraya tıklayın.

25 Yıl yatak Garantisi

Bazı yatak modellerimiz için 15 veya 25 yıl uzatılmış garanti veriyoruz:

Yaylı yataklar: PLUS'ta 15 yıl, GOLD'da 25 yıl - Yaylı yataklarımızın kılıf üretimi ve yaylardaki malzeme kusurları garanti kapsamındadır. 

Foam yataklar: GOLD için 25 yıl garanti - Foam yataklarımız için garantimiz, köpüğün normal çökme seviyesinin üzerinde esnekliğini kaybetmemesini kapsar.

Her bütçeye uygun ürün gruplarımız ve garanti kapsamı hakkında daha detaylı bilgi almak için Kalite ve Garanti sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.