Ramazan tatili nedeniyle alınan idari izin kapsamında ülkemiz gümrükleri 8-15 Nisan tarihleri arasında hizmet vermeyecektir. Sipariş telimatlarında, iş günü hesaplamalarına bu tarihler arasındaki günlerin dahil edilmediğini belirtmek isteriz. Mutlu bir bayram geçirmenizi dileriz.

SIKFORS banyo terliği
GESUNDA banyo sabunluğu ve diş fırçalığı
Havluların yanında BILLSTA diş fırçalık, katı sabunluk ve sıvı sabunluk

Canlandırıcı bir banyo deneyimi için havlular, bornozlar ve daha fazlası

Banyolarımızı her gün kullanıyoruz, sabahları güne başlamak, duş almak ve dişlerimizi fırçalamak için gittiğimiz ilk ve yatağa girmeden önce gittiğimiz son yerdir. Güne başlamak için size keyif veren canlı bir banyoya uyanmak ister misiniz? Bazen, yapılan küçük değişiklikler büyük bir etki yaratabilir. Desenli tasarımlar ve cesur renklerle banyonuza canlılık getirin ya da  nötr tonlar, kokulu yağlar ve mumlarla mekanınızı bakım günleri için mükemmel, huzurlu bir alana dönüştürün.

Banyoyu tamamen yenilemek masraflı bir iş olabilir, bu yüzden renk şemasında, aksesuarlarda ve havlularda küçük değişikliklerle başlayın. En iyi banyo dekorasyonu için harika ürünlerin hepsini tek bir yerde, JYSK'da uygun fiyatlara bulacağınızdan emin olabilirsiniz! Bornozlardan havlulara, duş perdelerinden banyo paspaslarına, tuvalet fırçalarından sabunluklara kadar uzanan geniş ürün yelpazemizle banyonuzu kolayca yenileyebilirsiniz. Hemen tüm çeşitlerimizi keşfedin ve harika teklifleri yakalayın.

 

Banyo dekorunuzu yenilemek için ihtiyacınız olan her şey

Birçok kişi tarafından banyo, evin en küçük odası olarak değerlendirilir; ancak küçük ya da büyük, banyomuz günün önemli bir kısmını geçirdiğimiz yerdir ve özeni hak eder.

Çoğu banyo düzeni oldukça sabittir ve bu da planı hareket ettirmenin imkansız olduğu anlamına gelir; bu sebeple banyo tasarımınızı değiştirmek istediğinizde havlulara, banyo aksesuarlarına ve duş perdelerine yönelmelisiniz. Uyumlu banyo ve el havluları, sıvı sabunluklar ve tuvalet fırçalıkları banyonuza kolayca renk katabilir. Desenli tasarımlar ve çarpıcı renkler ile banyonuza hava katın veya renkli cam aksesuarlar, nötr tonlar, kokulu yağ ve mumlar ile alanınızı, bakım günleri için mükemmel olan huzurlu bir sığınağa dönüştürün. Lüks hissettiren banyo koleksiyonumuzla kendiniz şımartın, böylece ücret ödemeden, her gün 5 yıldızlı bir spa otelde kalıyormuş gibi hissedebilirsiniz!

Eko-etiketli tekstil ürünleri

Tekstillerimizin büyük bir kısmı tekstiller için dünyanın lider sağlık ve çevre etiketi olan OEKO-TEX sertifikasına sahiptir.Bu etiket JYSK’nın ve JYSK müşterisınin, sağlık için sorun teşkil edecek zararlı miktarlarda madde içermediğine dair güvencesidir.Ürün, OEKO-TEX Standard 100 işaretini taşıyorsa, fermuar gibi tekstilden yapılmamış kısımlar da dahil olmak üzere tüm ürün, zararlı kimyasallara karşı test edilmiştir.

İşte bu yüzden, havlularımızdan birine sarılmanızın hem sizin hem de bütçeniz için iyi olduğunu doğrulayabiliriz! JYSK'nin harika ürün yelpazesine göz atın ve banyo dekor fikirleri için banyo bloglarımızı keşfedin.