Evinizi ev yapan dekorasyon ürünleri

Ev dekorasyonu, zevkinizin ve tarzınızın yansımasıdır. Boyanızı seçtiniz, mobilyalarınızı bir araya getirdiniz ve şimdi sıra bir evi gerçekten ev yapan küçük detaylara geldi. Dekoratif süs eşyaları, tepsiler ve vazolardan mumlara, şamdanlara ve çerçevelerdeki etkileyici baskılara kadar. Ev dekor koleksiyonumuzda, dokulu cam eşyalar ve renkli taş eşyalar dahil olmak üzere tasarım ve renk konusunda çok çeşitli seçenekler ve her zevke uygun bir şeyler olduğunu düşünüyoruz. Seveceğiniz ve uzun yıllar evinizde saklayacağınız parçalar bulacaksınız ve son trendleri yakından takip ediyorsanız, uygun fiyatlarımızla memnun kalacaksınız, böylece istediğiniz gibi değiştirip yenileyebilirsiniz. Ürün yelpazemizi şimdi keşfedin ve eviniz için yeni bir şeyler keşfedin.

Ev aksesuarları ile dekorasyon trendlerini yakalayın

Ev aksesuarları, iç mimarların gizli silahıdır. Hiç kimse evini, her beş dakikada bir yeniden dekore etmek istemez, bu nedenle, bilgili ev sahipleri akıllı bir yaklaşım sergileyerek duvarlar ve zeminler için uyumlu nötr tonlar seçer ve ardından kolayca değiştirebileceğiniz yumuşak mobilyalar ve ev dekoru ile renk ve doku ekler. JYSK'da, ruh halinize göre, görünümünüzü her mevsim değiştirebilirsiniz. Bol çeşitlerde süs eşyaları, vazolar, yapay çiçekler, kaseler, mumlar ve fenerler, ayrıca yeterli sayıda çerçeve ve İskandinav esintili tasarımda duvarlarınızı süslemek için saatler mevcut. Tek ihtiyacınız olan biraz hayal gücü ve az bir bütçe, böylece bir odayı dakikalar içinde dönüştürebilirsiniz. 

Favorilerinize online göz atın, ancak hangi aksesuarların birlikte iyi göründüğünü anlamak için mağazalarımızdan birini aramaya değer.

Bütçe dostu fiyatlarla lüks görünüm elde edin

Kesin olan bir şey var ki, JYSK'da her zaman harika bir teklif yakalayacaksınız. Ev dekorasyonu ve aksesuarları için uzman alıcılarımızın, kalite açısından en iyi ve düşük maliyetli trend parçaları sağladığını düşünüyoruz. JYSK'un ev dekoratif ürünleri ile her odayı etki yaratan küçük ayrıntılarla doldurabilir ve yine de bütçenizi aşmayabilirsiniz. Küçükten büyüğe, detaylı ve dokulu, sade ve süslemesiz vazo koleksiyonumuz oldukça güzeldir ve hepsini uygun fiyatlarla bulacaksınız. Boyutları 10cm x 15cm ile 60cm x 90cm arasında değişen çerçeve seçeneklerimizle duvarlarınızı dilediğiniz baskılar ve aile fotoğrafları ile doldurabileceksiniz, uygun fiyatlardan dilediğinizi seçin. Dekoratif aksesuar, süs eşyaları ve küçük biblo kutularından duvar süslerine ve tepsilere kadar, iç dekorunuzda etkileyici olabileceğiniz seçenekleri uygun fiyatlarla bulacaksınız.

Dekorasyon için doğru odayı bulun

Ev dekorasyonu evin her yerinde olabilir, ancak her odada hangi parçaların en iyi şekilde görüneceğine dair önerilerimiz var.

OTURMA ODASI – Oturma odası, dinlenmek ve rahatlamak için gittiğimiz yerdir, bu nedenle ona rahat bir atmosfer katmak isteyeceksiniz. Ev sıcaklığında bir his yaratmak için vazolar ve yapay çiçekler, mumlar ve çerçeveler kullanmanızı öneririz.

YATAK ODASI – Yatak odası sadece uyumak için gittiğiniz bir yer değil, bazıları için dinlenmek, TV izlemek ve hatta oyun konsolunda oynamak için olan bir yerdir. Yatak odaları kişisel bir alandır ve kendi tarzınızı yansıtmalıdır. İçinde baskılı çerçeveler, saatler, küçük biblo kutuları ve mücevher gibi kişisel eşyaları saklamak için tepsiler gibi dekoratif parçalar seçmek mükemmel bir ilavedir.

MUTFAK – Bazıları için mutfak evin kalbidir. Aile ve arkadaşlarla lezzetli yemeklerin pişirildiği, içeceklerin paylaşıldığı bir yerdir. Mutfakta dekoratif parçalar söz konusu olduğunda, JYSK'da bol çeşitler mevcut. Nötr ve pastel renklerde bulunan, seramik tabak ve kase koleksiyonumuzu keşfetmenizi tavsiye ederiz. Kupa ve kaselerden oluşan renkli cam ürünlerimizi de çok seveceksiniz.