Taze ve yapay çiçeklerinizi ön plana çıkaracak saksılar

Vazolar ve bitki saksıları, evin herhangi bir odasına renk ve kontrast katacak kolay dekoratif öğelerdir. İster sehpa için bir orta parça, ister pencere ve raflar için küçük belirgin vazolar arıyor olun, JYSK'da güzel bir seçim bulacaksınız. Vazolarınızı haftalık taze çiçeklerle doldurabilir veya uzun ömürlü yapay bitki ve çiçekler tercih edebilirsiniz, hatta vazoyu boş bırakarak tek başına dekoratif bir aksesuar olarak kullanabilirsiniz. Vazo ve bitki saksı seçeneklerimiz, etkileyici olabilir ve göz alıcı bir şey seçebilirsiniz! Gri, yeşil ve kahverengi dokulu detaylara sahip renkli cam vazoları ve retro şekilli ve tasarımlara sahip seramik vazoları ve çok daha fazlasını keşfedin! Eviniz için seveceğiniz bir şeyi, seveceğiniz fiyatlarla bulun.

Vazonuzu seçin ve süsleyin

Her hafta taze çiçekler mi alıyorsunuz, yoksa yapay bitkilerin kalıcı güzelliğini mi tercih ediyorsunuz? Her iki durumda da, vazo seçimi, ev eşyalarının olmazsa olmazıdır.

İster doğum günlerinde ve tatillerde sıra dışı bir buket alın, ister tüm yıl boyunca evinizi yapay çiçeklerle doldurmayı tercih edin, bitki ve çiçeklerinizi koymak için çeşitli vazo çeşitlerimiz var. Tasarımcı fiyat etiketleri olmadan, keramik, seramik ve cam vazolar dahil olmak üzere klasik İskandinav tasarımını sergileyen çeşitli şekil ve boyutlarda harika vazo seçeneklerimiz mevcuttur. Yemek odanız için ilginç bir orta parça oluşturmak için klasik cam vazolar arasından seçim yapın veya benzersiz seramik şekilleri tercih edin. Ve herhangi bir bakım gerektirmeyen bir görünüm oluşturmayı tercih ederseniz, çeşitli renklerde ve çağdaş tarzlarda bir dizi yapay bitki de bulunduruyoruz.

Çok çeşitli iç mekan bitki saksıları satın alın – mutfak otları veya yapay eğrelti otları sergilemek için idealdir. Bir dizi boyut ve renk arasından seçim yapın – ayaklı bir saksıyı deneyin ve davetkar ve çağdaş bir düzen oluşturmak için lüks görünen sukulent ve çalılarla doldurun.

Vazolarla 5 dekorasyon fikri

Vazoları dekoratif parçalar olarak kullanmak, iç dekor tasarımınızı tamamlamanın uygun fiyatlı bir yoludur. Vazoları dekorasyon için nasıl kullanacağınıza ve evinizin etrafında nasıl şekillendireceğinize ilişkin örnekleri aşağıda listeledik.

  1. Göz alıcı bir görüntü yaratın – isterseniz vazo boyutunda renk patlaması kullanın ve herhangi bir odada göz alıcı bir görüntü yaratın.
  2. Antrenizi süsleyin – hem kendinizi hem de misafirlerinizi bir vazo ve çiçeklerden veya birkaç vazodan oluşan güzel bir kompozisyonla evinize karşılayın.
  3. Bir odak noktası oluşturun – dikkat çekmek için renkli bir vazo kullanın veya bir renk patlaması yaratmak için şeffaf bir cam vazoyu limonla doldurun.t
  4. Alanı farklı seviyelerde kullanın – dolaplar veya yüksek raflarla yer kaybetmeyin, iç mekanınıza derinlik kazandırmak için bir veya iki vazo eklediğinizden emin olun.
  5. Kontrast için çeşitli boyutlar kullanın – renklerin, tonların ve malzemelerin bir kombinasyonu ile farklı yüksekliklerde bir vazo topluluğu çarpıcı bir görüntü oluşturabilir.