Hayalinizdeki bahçeyi yaratmak için ihtiyacınız olan her şey

Geniş yelpazedeki bahçe mobilyalarımızı ve aksesuarlarımıza göz atın. Çok çeşitli stil, malzeme ve işlevselliğe sahip ürünlerimiz arasında daima zavkinize uygun seçenekler vardır. Sert ahşap, alüminyum ve polirattandan yapılmış, modern ve klasik bahçe masası ve sandalyeleri, konforlu koltuk takımları ve  bistro setleri sizi açık havada yemek yemeye davet eder.  

Bahçe yelpazemiz sadece mobilyayla sınır değildir, JYSK'da ailece bahçede eğlenmek için yeni bir trambolin veya jimnastik minderi de bulabilirsiniz. Farklı desenler ve malzemelerdeki çok çeşitli lambalar, fenerler, saksılar ve çok daha fazlasını kullanarak açık alanlarınıza yepyeni bir görünüm kazandırmak tahmin ettiğinizden çok daha kolay. Eğer yaz mevsimini uzunca dinlendiğiniz günlerle bağdaştırıyorsanız ve bahçe mobilyalarınızı temizlemekle vakit harcamak istemiyorsanız bahçe mobilyalarımızın çoğunun bakım gerektirmemesi sizin için büyük bir avantaj sağlayacak. 
 
 JYSK’da yüksek kalitede ve uygun fiyatlarda bahçe mobilyalarımız mevcuttur. Başka yerde bu fiyata bu kaliteyi bulamazsınız! 

Bahçe mobilyaları nasıl seçilir?

Doğru seçilmiş bahçe mobilyalarıyla yazın tadın çıkarın! Bahçe mobilyalarımız; sert ahşap, masif ahşap, polirattan, metal vb. gibi birçok farklı malzemede mevcuttur. JYSK, bahçe mobilyalarında Avrupa’nın en büyük perakendicilerinden biridir ve JYSK.com.tr’de her türden bahçe, teras ve balkona uygun ürün bulabilirsiniz. Çocuklar ve yetişkinler için farklı tasarım ve renklerde çok çeşitli bahçe sandalyeleri, bahçe masaları, bahçe bankları, koltuk mobilyaları, işlevsel şezlonglar arasından seçiminizi yapın.

JYSK ile bahçenizi baştan yaratın

Yaz dışarıda geçirilen uzun günler demektir ve açık havada yemek yemek daha da keyif verici hale gelir. Bu nedenle, rahatça oturabileceğiniz bahçe mobilyalarına sahip olmak önemlidir. Ancak bahçe mobilyaları yalnızca bahçe sandalyeleri, bahçe masaları ve koltuk takımları anlamına gelmez. JYSK'da işlevsel katlanır sandalyelerden, uzanmalı koltuklara ve şezlonglara uzanan geniş bir ürün yelpazesine sahibiz. Hayalinizdeki bahçeye sahip olmak için ihtiyaç duyduğunuz her türlü bahçe mobilya ve aksesuarını burada bulacaksınız. 

Güneşin çok parlak veya sıcak olduğu günlerde bir şemsiye ya da gölgelik ile serin bir alan yaratabilirsiniz. Salıncak ve hamaklarımızda kitabınızı okuyarak rahatlayabilirsiniz veya çardaklarımızla açık havanın tadını her mevsim çıkarabilirsiniz. Seçim sizim. 

Saksılar, mumlar ve fenerler ile bahçenize hayat katın

Bahçe ürün çeşitlerimizde, ekici kutuları ve saksılar, minderler, mumlar ve fenerler, dış mekan kilimleri, saklama kutuları ve güneş enerjili aydınlatmalar gibi pek çok dekorasyon seçeneği de bulacaksınız. Fenerlerimiz ve lambalarımız pratik olmalarının yanı sıra enerji tasarrufludurlar. Maksimum verim içinse güneş enerjisi ile çalışan aydınlatma ürünlerimize göz atabilirsiniz. Dış mekan mobilyalarına özel çeşitli renk ve desenlerdeki minderlerimiz konforunuzu arttırırken dış mekan dekorasyonunuza da uyum sağlar.

Bir bahçe partisi mi düzenliyorsunuz? Çeşitli çardak seçeneklerimizi online ve mağazada bulacaksınız. Farklı ölçülerde mevcutturlar. İster büyük bir parti verin, ister küçük veya sadece güneş ve rüzgardan korunaklı bir yer isteyin, sizin için doğru çardak seçeneği doğru ölçülerde bizde.

Kamp yapmayı konforlu hale getirin

Doğada bir gece geçirmek çoğu kişi için rahatsız hissetme ve bel ağrıları ile uyanmak ile bağdaştırılır. Ancak durum böyle olmak zorunda değil.JYSK'da geceyi dışarda geçirmek için de mükemmel ekipmanlara sahibiz. 2 ve 4 kişilik çadır seçeneklerimizle özgürlüğün tadını çıkarırken kendinize korunaklı bir alan yaratabilir, katlanır masa ve sandalyelerimizle ateş başında bile evinizdeki yemek masası konforunu sürdürebilirsiniz. Ayrıca çadır boyutlarımızla uyumlu şişme yataklarımız el ve ayak pompalarımız ile kolayca şişirilir ve rahat bir gece uykusu sunarlar. 

JUTLANDIA bahçe mobilyaları

JUTLANDIA®, JYSK’nın kendi kaliteli bahçe mobilyaları serisidir. JUTLANDIA yelpazesi, farklı malzemelerde çeşitli bahçe mobilyalarından oluşur. Yalnızca büyük bahçeler için değil, teraslar ve şehir yaşantısının getirisi dar balkonlar için de harika seçeneklerimiz mevcut. Her bütçeye ve mekana uygun çeşitlerimizi hemen keşfedin.