Evinizi pırıl pırıl tutacak temizlik aksesuarları

Evinize ufak bir dokunuşla onu derli toplu bir hale getirmek için temizlik aksesuarları yelpazemizi kullanın! Sevin ya da nefret edin, evi temizlemek kaçınılmazdır ve her ev için bir faraş ve fırça, kovalar ve temizlik süngerleri gereklidir. Temizlik sıkıcı olmak zorunda değildir, oldukça pratik de olabilir. Ev eşyaları temizlik ürünleri yelpazemiz, evinizi ferah ve temiz tutmayı çocuk oyuncağı haline getirecektir!
 

32 ürün
  32 ürün

  Evinizi temiz tutmak hiç bu kadar kolay olmamıştı!

  JYSK, klasik İskandinav tarzı ve işlevselliğinde rakipsiz değer sunmak için tasarlanmış çok çeşitli ev eşyaları aksesuarlarına sahiptir. Bir faraş ve fırça ile dağınıklığı önleyin ve desenli ve renkli bulaşık bezleriyle bulaşığı biraz daha ilginç hale getirin.

  3 temel temizlik malzeme türü

  1. Faraş ve fırça: Her evin temizlik setinde bir faraş ve fırça olması gerekir. JYSK'da, temel kısa saplı fırçanız ve tavanız, bambudan yapılmış bir fırça ve eğilmek zorunda kalmadan süpürebilmeniz için uzun saplı bir teleskop fırçası dahil olmak üzere, aralarından seçim yapabileceğiniz birkaç farklı çeşidimiz var.
    
  2. Temizleme süngerleri ve bezleri: Bu temizlik malzemeleri günlük olarak kullanılır ve bulaşıkları yıkarken, yüzeyleri temizlerken, masa üstünü silerken ve hatta pencereleri temizlerken biraz aşınabilir ve yıpranabilirler. JYSK'da bulaşık bezleri söz konusu olduğunda birçok seçeneğimiz var, hatta bunları farklı kullanımlar için kategorilere ayırabilirsiniz. Genel temizlik için temel beyaz bezlerinizden sarı, pembe ve mavi parlak renkli bezlere kadar.
   Renkli bulaşık bezleri, her rengi evde belirli bir temizlik türüne ayırmak için harikadır. Çiçekli bitki Sisal'den yapılmış lüks süngerlerimiz bile var. Ya da mutfağınıza lüks bir hava katan tekstüre bulaşık bezlerimizi evyenizin yanında sergilemeye ne dersiniz?
    
  3. Çamaşır torbaları: Bu kullanışlı temizlik malzemeleri, konu çamaşır yıkarken olmazsa olmazdır. Hassas çamaşırlarınızı başka giysilerle yıkıyorsanız, bunları fermuarlı çantaya koyun ve yıkama sırasında koruyun. Çamaşır torbaları, bağcıklı ayakkabıları yıkarken de harikadır. Ayakkabının veya spor ayakkabının bağcıklarını çıkararak çamaşır makinesine takılıp zarar vermemek için çamaşır torbasına koyabilirsiniz

  Sprey şişeler için 5 alternatif kullanım

  1. Temizlikte kulanın: Süpermarketten temizlik solüsyonları almayı bırakabilir ve yeniden kullanılabilir sprey şişelerimizle daha çevre dostu olabilirsiniz. Bunları ev yapımı bir temizleme solüsyonuyla doldurun ve çalışma yüzeylerinizi parlatın.
    
  2. Arabanızı temizleyin: Aracınızın bagajında ön cam temizleyiciyle dolu bir sprey şişesi bulundurmak kullanışlı bir ipucudur. Gerektiğinde arabanızın farlarını, aynalarını ve camlarını temizlemeye yardımcı olmak için mükemmeldir.
    
  3. Ev bitkilerinizi buğulayın: Sprey şişenizi suyla doldurun ve ev bitkilerinizi taze tutmak için onları nemlendirin.
    
  4. Çamaşır: Ütü yaparken bir sprey şişesi işe yarayabilir. İçini suyla doldurun ve ütülemeden önce bezlerinize püskürtün. Alternatif olarak, sprey şişenizi leke çıkarıcı ile doldurabilir ve damlama izlerini önlemek için bunu giysilerde kullanabilirsiniz.
    
  5. Oda spreyi: Suyu en sevdiğiniz esansiyel yağlardan birkaç damla ile karıştırın ve evinizi ferahlatmak için püskürtün.