İşinizi kolaylaştıracak temizlik gereksinimleri

Evi temizlemek süreklilik isteyen bir iştir, her hafta yapmanız gerekir ve yüzeylerdeki tozlar ve yere dökülen kırıntıları hatırlatma yapar. JYSK'da kirleri uzak tutacak ve evinizi gıcır gıcır yapacak faydalı gereçlere sahibiz. Yerleri süpürmek için faraş ve fırça, zeminlerinizi pırıl pırıl hale getirmek için ılık su ve hoş kokulu temizleme solüsyonu ile doldurulmuş bir kova ile evinizi tazeleyin. İçinde süngeri bulunan ve teleskop ayarlı profesyonel görünümlü çekpaslar ile, pencerelerinizde ve cam yüzeylerinizde, temizliğe yeni bir boyut kazandırın. Ayrıca çamaşır torbalarımız, kurutma toplarımız, çamaşır kurutma askılığımız ve mandallarımızla çamaşırlarla uğraşmak daha kolay olacaktır. Online ve mağazadaki temizlik malzemelerimize göz atın.

3 olmazsa olmaz temizlik ürünü

  1. Faraş ve fırça - her evin temizlik kitinde bir faraş ve fırçaya ihtiyaç vardır. JYSK'da, kısa saplı fırça ve faraş, bambudan yapılmış bir fırça ve uzun saplı bir teleskop ayarlı fırça da dahil olmak üzere aralarından seçim yapabileceğiniz birkaç farklı çeşidimiz vardır, böylece eeğilmek zorunda kalmadan süpürebilirsiniz.
     
  2. Temizleme süngerleri ve bezleri - bu temizlik parçaları günlük olarak kullanılır ve bulaşık yıkarken, yüzeyleri temizlerken, masayı silerken ve hatta pencereleri temizlerken kullanıldığı için yıpranabilir ve aşınabilir. JYSK'da konu bulaşık bezleri olduğunda birçok seçeneğe sahibiz, hatta bunları farklı kullanımlar için kategorize edebilirsiniz. Genel temizlik için temel beyaz bezlerden sarı, pembe ve mavi parlak renkli bezlere kadar. Renkli bulaşık bezlerinden, her rengi ev çevresinde belirli bir temizlik türü için kullanabilirsiniz. Hatta çiçekli bitki Sisal'dan yapılmış lüks süngerlerimiz bile mevcuttur. Veya mutfağınıza daha lüks bir hava katan dokulu bulaşık bezlerimizi lavabonuzun yanında sergileyerek kendinizi şımartın.
     
  3. Çamaşır torbası - bu kullanışlı temizlik ürünleri, çamaşır yıkarken olmazsa olmazlardandır. Hassas çamaşırlarınızı başka giysilerle birlikte yıkıyorsanız, bunları fermuarlı çantanın içine yerleştirmeniz ve yıkama sırasında koruma altına almanız oldukça kolaydır. Çamaşır torbaları, bağcıklı ayakkabıları yıkarken de harikadır. Ayakkabının veya spor ayakkabının bağcıklarını çıkarın ve çamaşır makinesine sıkışıp zarar vermemek için çamaşır torbasının içine yerleştirin.

Uygun fiyatlı temizlik gereçleri

Evlerimizi ne kadar sık temizlememiz gerekiyorsa, aşınma ve yıpranma nedeniyle kullandığımız temizlik malzemelerini de değiştirmemiz kaçınılmazdır. Bu nedenle, değiştirmeniz gerekeceğini bildiğiniz ürünlere servet harcamayın. JYSK'da seveceğiniz fiyatlarla uzun ömürlü kaliteli temizlik gereçlerimiz mevcut. Evi temiz tutmak çok maliyetli olmamalıdır, bu nedenle bütçenizi koruyun ve JYSK temizlik ürünlerini bütçe dostu düşük fiyatlarla satın alın.