Çamaşır yıkamayı kolaylaştıran şık çamaşır sepetleri

Çamaşlarınızla baş edebilmek için üç kolay adımı takip edin! Çamaşır sepetlerinizi kullanın ve kirli çamaşırları göz önünden kaldırın, yıkandıktan sonra çamaşır askısında kurumaya bırakın ve son olarak ütü masalarımızdan birinde ütüleyerek kıyafetlerinize taze ve tiril tiril görünüm katın. JYSK’da, kullanmadığınız zamanlarda kaldırmak için ideal olan katlanır çamaşır askıları gibi tüm temel çamaşır ihtiyaçlarınızı bulacaksınız. Uygun bütçeliden en kullanışlı alternatiflere kadar iç dekorunuza uygun bir çamaşır sepeti seçin. Her ev için bir çamaşır sepetimiz vardır. Her hafta temiz kıyafetlerin taze kokusunun tadını çıkarın ve JYSK ile çamaşır günlerini kolaylaştırın.

14 ürün
  14 ürün

  Tüm çamaşır gereksinimleriniz

  Artık çamaşır yıkama rutinlerimiz önceki nesillere göre çok daha zahmetsiz. Yakaları çitilemek ve çarşafları merdaneden geçirmek zorunda olmayabiliriz ancak kıyafet ve çamaşırlarımızı daha sık yıkıyoruz. Çoğu aile haftada birçok kez çamaşır yıkıyor. JYSK bu süreci kolaylaştıran bir dizi çamaşır ürünü seçeneğine sahiptir. Çamaşır ve kirli sepetlerimiz farklı ebatlarda ve evinize uygun çeşitli stillerde mevcuttur. Plastik, kumaş, hasır ve ahşap arasından seçiminizi yapın. Alanınız darsa, çamaşır kurutmak sorun olabilir, bu sebeple alan kazandıracak çamaşır askısı çeşitlerimize göz atabilirsiniz. Ve son olarak ütü kısmına geldiğinizde, hafif ütü masalarımızın keyfini çıkaracaksınız.

  İç mekanda çamaşır kurutmak için ipuçları

  Soğuk, nemli kış aylarında çamaşır kurutmak zorlayıcı olabilir. Uzmanlar çoğu zaman iç mekanda çamaşır kurutmaya karşı uyarıyor, ancak kışın bundan kaçınmak oldukça zor. Evinizin nem ve iç mekan hava dengesini bozmadan, çamaşırlarınızı içeride nasıl kurutacağınıza dair bazı ipuçları ve püf noktalarını blogumuzda bulabilirsiniz..

  Çamaşırlarınızı oturma odasında ve yatak odasında kurutmaktan kaçının

  Çamaşırlarınızı içeride kurutmaktan başka seçeneğiniz yoksa, alerjik reaksiyonlardan, pas ve küften kaçınmak için gerekli önlemleri almak önemlidir. Zamanınızın büyük bir kısmını geçirdiğiniz odalarda çamaşır kurutmaktan kaçınılması önerilir: örneğin, oturma odası ve yatak odası.

  Onun yerine kurutma askısını, daha az zaman geçirdiğiniz banyo, mutfak veya antreye yerleştirmelisiniz. Banyonuzda yer varsa, duvara monteli bir kurutma askısı da başka bir seçenektir. Zeminde alan kaplamaz ve kullanılmadığı zaman katlanabilir.                  

  Çamaşırlarınızı ekstra sıkmak

  Fazla suyu ve nemi almak için çamaşırlarınızı ekstra programla sıkmakta fayda var. Yatak takımı, havlular ve kotlar ekstra sıkmaya dayanıklı malzemelerden yapılmıştır. Fakat her malzemenin ekstra sıkılmaya dayanıklı olmadığını unutmayın, bu yüzden her zaman etiket üzerindeki yıkama talimatlarını kontrol edin.

  Basit bir püf nokta: çamaşırlarınızı yıkadıktan sonra ekstra silkelemek. Hassas programla yıkanan çamaşırlar, genellikle yıkamadan sonra fazla suyu çekmeye meyillidir. Çamaşırlarınızı kurutma askısına asmadan önce silkeleyerek bunun bir kısmından kurtulabilirsiniz.

  Kurutma askınızı sıcak bir noktaya koyun

  İç mekan kurutma askınızı, odada tam olarak nereye koyacağınızı da iyice düşünmelisiniz. Sıcak bir nokta belirlemek iyi bir fikirdir. Güneş ışığının ve sıcaklığının çamaşırlarınıza ulaşabileceği bir pencere önü olabilir. Diğer bir fikirse çamaşırları, kurutma askısında sürekli olarak değiştirmektir. Böylelikle, çamaşırların hiçbiri diğer ıslak parçaların arasında gizli kalmayacaktır.