TV standları, konsollar ve eğlence üniteleri

Çoğumuz için televizyon, yaşam alanlarımızın odak noktası haline geldi. O halde kaliteli bir TV ünitesi ile televizyonunuza hak ettiği alanı verin! Raflı, kapaklı, tekerlekli veya çekmeceli; meşe, cam veya high gloss çok çeşitli TV konsolları arasından seçiminizi yapın.

Her stile uygun TV standları 

Zamanımızın çoğunu işten sonra favori şovumuzu izleyip dinlenerek, sabahları haberleri takip ederek geçiriyoruz, bu nedenle televizyonumuzun üzerinde durduğu mobilyanın en iyi şekilde görünmesi önemlidir. Ev dekorunuza göre seçebileceğiniz birçok tasarımımız mevcut. Modern, işlevsel veya geleneksel bir şeyler mi arıyorsunuz? Hepsi bizde! Koleksiyonumuzdaki hoş tasarımlarla yaşam alanınızı dekore etmek için harika fikirler bulacaksınız.

Çeşitli renk ve materyallerde TV konsolları sunuyoruz, tercih ettiğiniz tarza uygun bir modeli uygun fiyatlarla JYSK’da bulabilirsiniz. Görünür rafları olan sade beyaz veya meşe ahşap TV sehpalarından depolama için çekmeceli kompakt bir TV ünitesine kadar geniş ürün yelpazemizden seçim yapabilirsiniz. Çağdaş tasarımları, beyaz, siyah ve gri renklerde, şık görünümlü çekmeceler ve bas-aç kapaklarla keşfedebilirsiniz. Veya belki de metal çerçeveli minimal görünümlü bir TV standı tercih edersiniz. Hangisini seçerseniz seçin, TV standınızın oturma odanızın tasarımına kusursuz bir şekilde uymasına dikkat edin. Takımı tamamlamak için yeni bir kanepe, berjer ve orta sehpa seçmeye ne dersiniz?