Divan yataklar ve bazalar

Kullanışlı ve kaliteli bir baza arıyorsanız doğru yerdesiniz. Kaliteli bir baza rahat ve destekleyici bir uyku deneyimi için vazgeçilmezdir. Şıklığı ve işlevselliği bir arada sunan bu ürünler, yatağınız için sağlam bir temel oluşturmanın yanı sıra depolama alanı sağlayarak odanın düzenini korur. İsterseniz mevsimlik kıyafetlerinizi, sık kullanmadığınız malzemelerinizi veya misafirleriniz için hazırladığınız nevresim takımlarını ve yorganları bazalarda saklayabilirsiniz. Bazalar, yatağın altında depolama alanı sağlayarak odanın daha düzenli ve ferah görünmesini sağlar.

Bazalarımız, 160x200 ve 90x190 ölçülerinde, uçtan kaldırmalı olarak mevcuttur. Ayrıca yatağınızı tamamlamak için yatak başlıklarımıza göz atabilir, size en uygun yatağı çok çeşitli sünger ve yaylı yatak seçeneklerimiz arasında bulabilirsiniz. Doğru yatak harika bir gece uykusunun kapılarını sizler için aralayacaktır.

Baza seçeneklerimizi canlı görmek ve profosyonel destak almak için mağazalarımızı ziyaret edin. 

Bir baza veya divanla ekstra saklama alanı yaratın

Klasik bir baza, konfor ve pratiklik açısından rakipsizdir. Bazalar, en basit uyku platformudur ve en fazla tasarım temasına sahip ve rahat olacak şekilde tasarlanmıştır bu sebeple çoğu otel zincirinin yatak tercihi olmuştur. Divan, basit bir kutu tabanının formundadır ve sizlere önemli bir ekstra saklama alanı sunar. Seçtiğiniz bazayı kapsamlı koleksiyonumuzdan bir yatak ve bir yatak başlığı ile tamamlayın. 

JYSK her bütçeye uyacak tek kişilik, çift kişilik, king ve süper king size divan yatak tabanlarına ve aynı zamanda yataklara sahiptir. Çeşitlere online ve mağazada göz atın.