Kanepeler oturma odasının kalbidir

Bir kanepe, muhtemelen alacağınız ilk mobilya parçasıdır. O halde yapmanız gereken uzanıp rahatlamak, kurulup kahvenizi yudumlamak ve favori şovunuzu izlemek için size en uygun olanı seçmek!

72 ürün
  72 ürün

  Bir kanepe arayışındaysanız, başka yere bakmanıza gerek yok

  Evinizin iç tasarımı için kanepeler harika bir başlangıç noktasıdır. Gri bir kanepe, neredeyse her renk teması için harika bir tamamlayıcıdır ve hem canlı tonlar hem de yumuşak pastellerle çakışmaz. JYSK’un çeşitleri arasında yaşam alanınıza uygun tarz, şekil ve boyuttaki kanepeyi  bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Kompakt alanlar için trend, retro ilhamlı divanlarımız, küçük kanepelerimiz ve koltuklarımız; üst düzey konfor için se uzanma koltuğu eklentili daha geniş kanepelerimiz vardır.

  Kanepe ve kanepe takımlarımızın çoğu, çeşitli malzemlerden yapılmış uyumlu berjerlerle tamamlanabilir. Online’da keşfedin veya mağazada eşleştirin! Limitli bütçeyle uygun fiyata salonunuzu yeniden dekore etmek istiyorsanız, çeşitlerimiz sizi hayal kırıklığına uğratmayacaktır. Yıl boyunca yenilenen tekliflerimize göz atın.

  Kanepenize uzanın ve rahatlayın

  İskandinav tasarımlı kanepe mi? Doğru yerdesiniz! Kanepe koleksiyonumuz, zamansız görünüm sunan sade tasarımlarıyla meşhurdur. Duvar kağıdı ve renk teması ara sıra değişse de, nötr renklerde ve gri tonlarındaki kanepeniz, oturma odası dekorunuzla yıllarca uyumlu kalacaktır.

  Koltuğunuzu dikkatlice seçin, çünkü üzerinde saatler geçireceksiniz. Zorlu bir iş gününün ardından oturup rahatlamak, kitabınızla uzanmak veya ailenizle ve arkadaşlarınızla iyi bir filmin tadını çıkarmak. Tüm bu etkinliklerde koltuğunuz sizin en büyük yaveriniz olacaktır.
  Boyut, ağırlık ve şekli başlangıç noktası olarak belirleyin. Çok küçük bir kanepe sıkış tıkış olabilir, ancak küçük bir odada çok geniş bir kanepe, kalan mobilyaları gölgede bırakarak odanızın daha da küçük görünmesine sebep olur. İki kişilik bir kanepe mi yoksa üç kişilik bir kanepeye mi ihtiyacınız olduğunu düşünün. L şeklinde, uzanma koltuklu bir köşe kanepe ise ihtiyaçlarınızı daha iyi karşılayarak konforunuzu üst düzeye taşıyıyabilir. Konu bizim kanepe çeşitlerimize gelirse, biz rahatlıktan yanayız. Burada açık renkli ahşap veya koyu renkli ahşap ayaklı; kumaş ve döşemeli kanepeler bulacaksınız.