Yumuşacık örtü ve battaniyeler

Örtüler – kilim ve minderlerle birlikte – bir odanın tarzını değiştirmenin en kolay yollarından biridir. Kanepenizden bıktıysanız veya yatağınıza biraz lüks eklemek istiyorsanız, iyi seçilmiş bir örtü en iyi seçenek olabilir.

Çok çeşitli örtü ve battaniye yelpazemize göz atın

Örtüler pratik bir aksesuardır – evde hygge yaratmak ve dinlenirken rahat, sıcak bir katman eklemek için idealdirler. Ancak battaniyeler sadece kullanışlı bir aksesuar olmakla kalmaz, aynı zamanda herhangi bir odaya lüks ve renk katmanın harika bir yoludur. İster bir koltuğa farklılık katmak, ister kanepeye stil eklemek veya isterseniz yorganınıza hoş bir görüntü katmak isteyin - JYSK'da seçebileceğiniz çok sayıda örtü var. İster yaz için ince bir örtü isteyin veya isterseniz kalın, rahat kışlık bir örtü isteyin, polar, örme ve suni kürk seçenekleriyle geniş bir yelpazemiz mevcut. Örtülerimizin çoğu, yüksek kalite ve uygun fiyattan ödün vermeden, günlük kullanıma uygun olması için ters çevrilebilir ve makinede yıkanabilir.

TV izlerken sarınıp uzanmak veya serin bir yaz akşamında dışarıda yemek yerken ekstra sıcaklık sağlamak için rahat bir kanepe örtüsü veya battaniye harika ve hafif bir katman oluşturur. Battaniye, geceleri ansızın ağırlayacağınız misafirler veya pikniğe ya da açık havada konsere giderken arabanın arkasına koymak için de kullanışlı bir seçenektir.

Hoş polar örtüleri, suni kürk örtüleri ve kapitone battaniyeleri online veya mağazadan seçin. JYSK'un örtüleri ve kapitone battaniyeleri, lacivert, yeşil, pembe, leylak rengi, gri, krem ve çok daha fazlasını içeren bir renk yelpazesine sahiptir.