Depolama mobilyaları, sepetler ve kutular

JYSK depolama çözümlerinin hem fonksiyonel hem de şık (daha çok şık!) olması gerektiğine inanıyoruz, bu nedenle evinizi düzenli ve şahane gösterecek, harika seçeneklerde ardiye mobilyaları, sepetler, raflar ve çok daha fazlasına sahibiz. Sürekli artan giysi koleksiyonu, elektronik aletler ve sayısız çocuk oyuncakları için alan bulmak hem apartman dairesi hem de müstakil ev için en zorlu görevlerden biridir.Daha fazla alana sahip olmanın bu işi pek de kolaylaştırdığı söylenemez. Depolama yönteminizi organize edebilmek de son derecede önemli. Bu sebeple depolama alanınız için akıllıca düşünmenizi tavsiye ediyoruz. JYSK'nın dolap, raf ve kutu kombinasyonlarıyla, evi tertipli ve düzenli tutmayı kolaylaştıran fonksiyonel bir iç tasarıma ilk adımı atın.

Gardıroplar, şifonyerler, kitaplıklar ve daha fazlası

Birçok farklı stildeki ardiye mobilya çözümlerimiz ile evi düzenli tutmak için iç tasarım tercihlerinizden ödün vermek zorunda kalmazsınız. Evinizle muhteşem uyuma sahip her parça giderek daha az karışık ve sıkışık hissettirecektir. Hasır sepetler gibi sade eklemeler, örtülerinizi, oyuncakları ve ıvır zıvırları kaldırmak için idealdir ve evin her odasında depolama sepetlerinden yararlanılabilir. Müşterilerimizin favori saklama kutularını burada keşfedin. Tüm mobilya parçaları, kolaylık için İskandinav tarzında düz bir şekilde paketlenmiştir, birleştirmesi kolay ve basittir.

Yatak Odası Depolama

Konu yatak odasında depolamaysa, sürgülü kapılar ve aynalı kapaklar da dahil, geniş bir gardırop yelpazesi sunuyoruz. Gerçek İskandinav hissi için metal ve ahşap elbise askılıklarımız bile var. Giysilerinizi düzenli ve ayrı bir şekilde depolamak için geleneksel meşe, koyu meşe veya beyaz şifonyerlerden seçim yapın. Kitaplıklar ve seperatörleri kullanarak kitaplarınızı ve kişisel eşyalarınızı düzenli  bir şekilde saklayın. Oturma alanınızdakı kitaplıkta ev dekorasyonu ürünleri, mumları ve cam eşyaları sergileyebilirsiniz.

Antre Depolama

Alanınız ne kadar büyük olursa olsun, antre depolaması olmazsa olmazdır. Şanslısınız! JYSK’da, antrenizi şık ve düzenli gösterecek, ceketlerinizi asabileceğiniz askılıklara ve portmantolara, ayakkabılarınızı kaldırabileceğiniz banklara ve raflara sahibiz. Kullanışlı antre depolama fikirlerine dair faydalı ipuçları için bloglarımızı takip edin.