Yatak odanızın dekorasyonuna uygun komodinler

İster kitap, ister başucu lambası, isterse okuma gözlüğü koymak için kullanın, bir komodin olmazsa olmazdır! Yatak odanızın iç tasarımını bir başka seviyeye taşımak için beyaz, siyah, meşe, metal, high gloss, bambu ve çok daha fazla materyalde harika İskandinav komodinleri arasından seçiminizi yapın. 

Bir komodin yalnızca odanıza güzel bir görünüm katmaz, aynı zamanda kitaplar, telefon veya şarj aleti gibi eşyalar için kullanışlı bir saklama alanı yaratır. Bir komodin hem işlevsel hem de estetik açıdan yatak odasının genel tarzına organik olarak uymalıdır. JYSK, minimalist tarzda yaratılmış, çekmeceli ve çekmecesiz geniş bir komodin yelpazesine sahiptir. İhtiyaçlarınıza uygun komodini seçmek konusunda yardıma ihtyiacınız varsa Doğru Komodin Nasıl Seçilir? blogumuza göz atabilirsiniz.

Seçeneklerimizi web sitemizde veya size en yakın JYSK mağazasında keşfedin.

Şık ve pratik saklama çözümü

Yatak odası bir komodin olmadan tamamlanamaz, o halde JYSK’daki harika seçenekler arasından tercihinizi yapın. Başucu konsolunuzun veya komodininizin hem şık hem kullanışlı olmasını istemeniz oldukça doğal. Komodinleriniz yatak odası tasarımınızınla da uyumlu olmalılar. Bir çift kişilik veya king size yatağınız varsa, her iki taraf için uyumlu bir çifte sahip olmalısınız, bu nedenle son kararınızı vermeden önce mevcut alanı hesaba kattığınızdan emin olun. Daha basit ve küçük bir komodin mi yoksa daha işlevsel bir konsol mu istediğinizi düşünün. Bir konsol, kitaplar, peçeteler ve tuvalet malzemeleri için çekmece veya raf ile fazladan saklama alanı sunacaktır.

JYSK’da tümü uygun fiyatlarla çeşitli yükseklikte boyalı, metal ve meşe komodinler harika kalitede seçenekleriyle mevcut. Ürün yelpazemize online göz atın veya favorilerinizi canlı görmek için en yakın mağazamıza uğrayın.