Banyonuz için yeni havlular

Banyonuzun biraz tazelenmeye mi ihtiyacı var? Yoksa sadece kullanışlı hızlı kuruyan bir havlu mu arıyorsunuz? Sebebiniz ne olursa olsun banyo dekorunuzu canlı renklere veya şık nötr renklere bağlı kalarak yenileyebileceğiniz, farklı renk, desen, tekstil türü ve kalitede, çok çeşitli banyo havluları, misafir havluları, küçük havlular, el bezleri ve yüz havluları JYSK’da! JYSK havlular %100 pamuktan üretildiğinden nemi iyi emer, çabuk kurur ve tahrişe neden olmaz. Tüm aile için aynı model fakat farklı renk ve boyutlarda havluları tercih edebilirsiniz!

Havlular bütçenizi sarsmadan evinize lüks bir dokunuş yapmanın hızlı yoludur. Klasik beyaz, krem gibi doğal tonlarda havlularınızı hasır sepetler içinde sergileyebilir ya da pembe, turkuaz ve yeşil gibi canlı reklerdeki havlularınızın yanına renkli mumlar koyarak bambaşka bir atmosfer yaratabilirsiniz. Her tarza, zevke ve bütçeye uygun havlularımızı keşfetmeye hemen başlayın. 

Lüks hissettiren banyo havluları

Lüks hissettiren yumuşak pamuklu havlular, büyük banyo havluları ve el havlular ile her gün birinci sınıf bir spa otelde kalıyormuş gibi hissedin. Günümüzün büyük bir kısmını banyoda geçiriyoruz, o halde neden günlük hayatınızda mutlu ve konforlu hissettirecek kaliteli havluların keyfinini çıkarmayasanız? Kalın peluş havlular; gri, mavi, yeşil, beyaz ve pembe gibi birçok renkte mevcuttur! Monokrom tarzıyla sade, kalın çizgili veya jakarlı dokuma tasarımları arasından tercihinizi yapın. Sıcak bir duş veya küvet keyfi sonrasında geniş büyük bir banyo havlusuna sarınarak, suyu son damlasına kadar kurulayın. Saçınızı sarmak için bir banyo havlusu kullanın ve uyumlu el havluları ve misafir havlularıyla görünümü tamamlayın. Tamamı uyumlu setler sunuyoruz, böylece her şey eşleşebilir!

Geniş seçenekli havlularımızı online’da hemen keşfedin veya yerel JYSK mağazanıza uğrayarak, ürün yelpazemizi yakından görün.

Yeni havlular nasıl yıkanır? 

Yeni havlularınızın olabilecek en iyi emiş gücü ve dayanıklılığa sahip olabilmesi için, onları hemen kullanmamanız önemlidir.

1. Havlularınızı 24 saat soğuk suda bekleterek başlayın.
2. Havlularınızı 60 derecede yıkayın, yumuşatıcı kullanmaktan kaçının.
3. İmkanınız varsa havluları kurutma makinesinde kurutun, havluların yumuşak olmasını sağlar.
4. Bu yöntem fazla boyanın akıp gitmesini sağlar.

Sertifikalı organik pamuk

SCANDINAVIAN SENSE markalı havlularımız, Global Organik Tekstil Standardı (GOTS) sertifikalıdır. Bu sertifika çevresel etkinin azaltıldığı ve katı çevresel gerekliliklere uyum sağladığını temin eder.

JYSK’daki tüm havlularımız, tekstil için dünyanın önde gelen sağlık ve çevre etiketi olan OEKO-TEX sertifikalıdır. Bu etiket JYSK’un ve müşterinin, sağlık için sorun teşkil edecek zararlı miktarlarda madde içermediğine dair güvencesidir. Ürün, OEKO-TEX Standard 100 işaretini taşıyorsa, tüm ürün, fermuar gibi tekstilden yapılmamış kısımlar da dahil olmak üzere, zararlı kimyasallara karşı test edilmiştir.

Havlu boyutları

JYSK’da tam olarak ihtiyacınız olan ebatlarda havlular bulabilirsiniz. Farklı boyutların ne için kullanıldığına dair faydalı kılavuzlarımıza bakın:

  • Misafir havlusu: 40x60
  • Havlu: 50x100
  • Banyo havlusu: 70x140
  • Plaj havlusu: 100x150

Havlunun kalitesi, ağırlığı ile doğru orantılıdır çünkü bir havlu ne kadar ağırsa sıvıyı o kadar emer. Hangi kalitede bir havlu seçmek istediğinizi düşünürken ne amaçla kullanacağınızı göz önünde bulundurun. Sık kullanılmayacak bir misafir havlusu banyo sonrası kullanacağınız havlu kadar kaliteli olmak zorunda değildir. 

Herkes için harika teklif

Temel öğelerimizi üç kategoriye ayırdık: BASIC, PLUS VE GOLD. Bu kategoriler, paranızın karşılığını fazlasıyla aldığınız üç farklı kalite ve fiyat seviyesini temsil eder. Havlular da bu gruplandırmaya dahildir. Böylece sizin için doğru fiyata ve doğru ev eşyasını aldığınıza emin olabilirsiniz. Bütçeniz ne olursa olsun, BASIC, PLUS ve GOLD ile kontrol sizde.  Paranızın karşılığında harika kalite için BASIC'i seçin. Daha fazla seçenek ve kaliteyi makul fiyatlarla bulmak için PLUS'ı seçin. En iyi malzemelerden üretilmiş üstün kalite için GOLD'u seçin. Tümü uygun fiyatlarla!