Sandalyeler, koltuklar ve şezlonglar için bahçe minderleri

Bahçe minderleri, saatlerce dışarıda oturduğunuz zamanlarda maksimum konfor için idealdir. Açık alanlarınız veya verandanıza uygun çeşitli renklerde ve tarzlardaki bahçe sandalye minderi yelpazesinden seçiminizi yapın. JYSK’da, istediğiniz stile uygun farklı tasarımlar bulacaksınız. Bahçe minderleri yelpazemiz, yüksek koltuk arkası minderleri, sade sandalye modelleri, banklar ve şezlonglar için oturma yeri minderlerinden oluşur. Klasik, modern veya renkli minder arıyor olun, JYSK’da seçebileceğiniz çok çeşitli tasarım ve stillerimiz mevcuttur. Sadece tercih ettiğiniz stili, rengi ve biçimi seçin ve işte hazırsınız! Bahçe sandalye minderlerinin çoğu, kirlenmeleri halinde süngerle temizlenebilir ve bazıları elle yıkamaya uygundur.

Açık hava sezonu boyunca, yapabileceğiniz en güzel şey balkonunuzda veya bahçenizde zaman geçirmektir. Parlak gökyüzü ve güneş ışınlar sizleri açık havaya davet eder. Doğru bahçe aksesuarları ve dekorasyonuyla bahçenizi yaza hazırlayın ve sezonun keyfini sonuna kadar çıkarın.

48 ürün
    48 ürün

    Şık minderler ile bahçenize yenilik katın

    Dışarıda oturuyorsunuz diye konforunuzdan ödün vermeniz gerekmez. JYSK bahçe mobilyalarının pratik ve dayanıklı olduğu kadar rahat da olduğunu göreceksiniz. Ekstra konfor içinse sandalyelerimiz, şezlonglarımız ve yatar koltuklarımız için bahçe minderlerimizden faydalanmayı eklemeyi düşünebilirsiniz. Bir sandalyeye veya koltuk takımına eklenen yeni bir bahçe minderi, bahçe mobilyalarınızı basit ve uygun fiyatlı bir şekilde dekore etmenin harika bir yoludur. Bahçe mobilyası minder yelpazemiz, çeşitli yatar koltukları, dik duruşlu sandalyeleri ve hatta bankları mükemmel bir şekilde tamamlamak için oluşturulmuştur. Sadece tercih ettiğiniz stili, rengi ve biçimi seçin ve işte hazırsınız! Bahçe sandalye minderlerinin çoğu, kirlenmeleri halinde süngerle temizlenebilir ve bazıları elle yıkamaya uygundur.

    Bahçe minderlerinizi nasıl depolamalısınız? 

    Evinizi ve bahçenizi düzenli ve dağınıklıktan uzak tutmanın en iyi yolunun depolama çözümlerinden faydalanmak olduğunu herkes bilir. Bir minder kutusu ile tüm yıl boyunca bahçe minderlerinizi temiz ve kuru tutabilirsiniz. JYSK’un dış mekan saklama kutularından faydalanmanın avantajı, donmaya karşı bile dayanıklı olmalarıdır böylece yağmura ve soğuğa karşı korumaya yardımcı olurlar. Ayrıca bahçede geçen uzun bir günün ardından, temizliği hızlı ve kolay hale getirirler. Bahçe depolama yelpazemizi burada keşfedin.