BONDEROSE örtü ve HORNFIOL,  ENGKLOKKE,  KRONVIKKE, ERTEVIKKE model kırlentler
SIMON tabak, JOEL kase, MIKAEL çatal bıçak takımı ve FREDERIK bardaklar
EGGERT sepet ve STEFAN vazoda ASGAR yapay bitki

Evinizi güzelleştirmek için gereken tüm ev eşyaları

Oturma odanızı veya yemek odanızı yeniden dekore etmek, sandığınız kadar büyük bir proje olmak zorunda değildir. Duvarları boyamaya veya yeni bir halı almaya gerek yoktur, sadece minderleri, örtüleri ve kilimleri değiştirebilirsiniz. Bu parçaların hepsi, tüm odayı değiştirebilir, bir odadaki farklı alanları tamamlayabilir, uyum ekleyebilir veya dekorunuza farklılık katabilirler. Evinize son dokunuşu eklemeniz gerekiyorsa veya daha fazla karakter katmak için ekstra bir şey arıyorsanız, o halde JYSK tüm ev dekorasyonu ve ev eşyaları ihtiyaçlarınız için gelebileceğiniz yerdir. İster çeşitli fotoğraf çerçevelerimizden biri olsun, ister yemek masanız için bir masa örtüsü, isterse kanepenizi süslemek için minderler, ihtiyaç duyduğunuz tüm ev aksesuarlarını online veya mağazada bulabilirsiniz. Ayrıca, aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli aynalar, kilimler, fenerler, örtüler, aydınlatmalar ve çok daha fazlası var. Harika ev dekorunu bu sezonun yeni trendleriyle birleştirin. Ev mobilya ihtiyaçlarınız ne olursa olsun, JYSK'da mükemmel bir fiyata ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Üst düzey konfor ve keyif için

Yaşam tarzı ve iç tasarım dergilerinde 'hygge' terimine rastlamış olabilirsiniz; ancak hygge tam olarak nedir? Hygge'nin dünyanın en mutlu ulusu Danimarka'yı yaratmanın temeli olduğu söyleniyor. Danimarkalılar için hygge, pazar günü barbeküsü ve harika bir sohbet için iyi ayarlanmış bir yemek masasının etrafında toplanan aile ve arkadaşlardır. En sevdiğiniz koltuğa ya da kanepeye oturup kendinize zaman ayırıp iyi bir kitap okumak ve bir fincan çay içmek de hygge olabilir. Pencere kenarında yanan mumlar kadar basit bir şey bile hygge olabilir.

Hygge, kendinizi evinizde hissetmenizi sağlayan ve gevşemenize ve yeniden enerji toplamanıza olanak tanıyan rahat bir hava ile ilgilidir. Hygge hissiyatını zorla oluşturamazsınız: ancak doğru tür mobilya ve dekorasyonlarla yardımcı olabilirsiniz.

JYSK'daki İskandinav kökenimiz, mobilya ve dekorasyon seçimlerimize yansır. Mirasımız aynı zamanda kültürümüzün de büyük bir parçasıdır ve evlerinizde hygge havasının oluşmasına yardımcı olmak isteriz. İskandinav tarzı minimalist ve hafiftir. Tasarım, hoş çizgiler ve ince detaylarla karakterize edilir. JYSK'da hygge bir atmosfer yaratacak rahat, İskandinav temalı dekor için pek çok ilham kaynağı bulabilirsiniz.

Hem evinizde hem de açık alanlarınızda konfor yaratın

Hoş bir ortam, hygge ve rahatlığın önemli bir parçasıdır. Hygge, evin herhangi bir yerinde ve herhangi bir odasında olabilirken, oturma odası genellikle hygge ortamını sağlar. Oturma odasında kanepe, minderler ve örtüler, hygge bir ambiyans yaratmada özellikle önemli bir rol oynamaktadır. Mumlar, şamdanlar ve diğer dekoratif öğeler, hygge oluşturmaya yardımcı olur. Ancak hygge açık havada da oluşturulabilir, yaz sonu akşamlarında özel bir hygge hissi yaratmak için rahat örtüler ve tealight mumluklar edinebilirsiniz.

Uygun fiyatlı 5 dekorasyon fikri

Bir odayı dekore etmek ve kişisel bir stil eklemek pahalı olmak zorunda değildir. 6 uygun fiyatlı dekorasyon ve stil ipucumuzla oturma odanızı bütçenize uygun hale getirebilirsiniz. Pratik depolama çözümlerinden uygun fiyatlı fikirlerle, alanınızı şekillendirin. İlham almak için aşağıyı okuyun.

1. Duvarlarınıza yaşam katın

Duvarlara asacağınız sanat eserleri pahalı olabilir, ancak duvarlarınıza yeni bir görünüm kazandırmak için bir servet harcamanıza gerek yok. Duvarlarda pahalı dekorasyona bir alternatif de kişisel resimleriniz olan bir duvar oluşturmaktır. Genellikle oldukça pahalı görünebilen eski bir his yaratmak için çerçeveleri karıştırıp eşleştirin. Bu görünüm için altın, pirinç veya ahşap çerçeveler idealdir.


2. Minderlerinizi yenileyin

Yeni bir kanepeye yatırım yapmayı göze alamıyorsanız odanızın görünümünü sadece minderlerle yenilemek çok kolaydır. Dekoratif minderler özellikle her bütçeye uygun dekorasyon için mükemmeldir, çünkü minderlerin renklerini ve stillerini mevsime göre değiştirebilir ve oturma odanıza yepyeni bir görünüm kazandırabilirsiniz. Küçük parçalarla ev mobilyalarınıza işlevsellik kazandırmak ve yeni minderlerle farklı bir görünüm yaratırken mevcut trendleri takip etmek tahmin ettiğinizden daha kolaydır.


3. Dekorasyonunuza aynalar ile dokunul yapın

Aynalarla dekorasyon, pahalı sanat eserlerine kıyasla alışılmışın dışında ve daha uygun fiyatlı bir alternatiftir. Bunun nedeni aynaların zariflikleri ile odayı daha büyük göstermeleridir. Bir odanın daha parlak görünmesi için ışığı yansıtacak aynaları kullanabilirsiniz. İç tasarımınız geleneksel olmak zorunda değil, aslında duvardaki klasik resimler yerine alışılmadık duvar dekorasyonu olarak neredeyse her şeyi kullanabilirsiniz.


4. Eşsiz bir dekorasyon için postlardan yararlanın

Başka bir bütçe dostu dekorasyon fikri, oturma odanızda suni postlar kullanmaktır. Postlar bir servet harcamadan ayrıcalıklı bir görüntü yaratır. Yere yapay kürklü bir post halı veya sandalyeye suni kürklü bir minder koyun. Harika bir kendin yap tüyosu da, pahalı bir görünüm için uygun fiyatlı bir tabureye suni kürk görünümlü koltuk minderi eklemektir.


5. Doğru aydınlatmayı seçin

Oturma odasındaki aydınlatmanın pahalı bir tavan lambası ile olması gerekmez. Birçok kişi satın almadan önce yeni lambasının ne tür bir ışık sağlamasını istediğini göz önünde bulundurmama gibi bir hataya düşer. Işık tonları, lambalar ve mumlar, ortama fark katabildiklerinden, oturma odanızın havası üzerinde büyük bir etkiye sahiptir. Odanızın aydınlatma öğeleri de çok pahalı olmadan dekoratif tasarıma katkıda bulunabilir.