Yatak odanız için gösterişli ve konforlu yatak örtüleri

Konforlu bir atmosfer yaratmak istiyorsanız, yatak odası dekorasyonunuza yumuşak bir yatak örtüsü veya büyük bir battaniye gibi tekstil ürünleri ekleyebilirsiniz. Kırlentler, ve battaniyeler yatak odanızın her ne kadar opsiyonel aksesuarları olsa da, yatak odası tasarımınızda lüks, sıcaklık ve konfor duygusunu yaratmaya yardımcı olacaktır. Yatak örtüleri ise bundan biraz daha farklıdır, onlar yalnızca güzel görünmekle kalmaz, aynı zamanda yorgan ve yastıklarınızı toza karşı korumaya yardım eder. 

Bir yatak örtüsü, yatak odası dekorunuzu tamamlayacak o son dokunuş olabilir. Yatak odanızın kalıcı bir parçası olmadığı için renk ve tasarımla dilediğiniz gibi oynayabilirsiniz. Her mevsime uygun renk seçenekleri sunan koleksiyonumuzda, farklı tarzlarda çeşitli yatak örtüleri bulacaksınız. Pratik ve şık tasarımlı ürünlerimizi incelemek için okumaya devam edebilir veya mağazalarımızı ziyaret ederek uzmanlarımıza danışabilirsiniz. 

14 ürün
  14 ürün

  Yorgan ve yastıklarınızı konforlu bir yatak örtüsü ile koruyun

  Pratik bir bakış açısıyla örtüler; yorgan, yastık ve yataklarınız için gün boyu toza karşı koruyucu görevi görür ve yatak odanıza anında derli toplu ve daha rahat görünüm verir. Ayrıca bir örtüyü daha serin gecelerde yorganınızın üzerine alabilirsiniz. Farklı renkler, malzemeler ve dokularda birkaç seçeneğe sahip olursanız mevsimler değişse de rahatlığınız aynı kalır. Zengin kış tonlarında, muhteşem yumuşaklıkta, uzun tüylü bir örtü soğuk aylarda sıcaklık ekler. Serin tutan pamuklu, şık bir gri örtü ise harika bir yaz seçimidir.

  Dekoratif olduğu kadar kullanışlı yatak örtüleri

  Bir yatak örtüsü, zaman zaman yatak odasının dışına da stil katan ve ihtiyaç duyulduğunda misafirlerinizin de kullanabileceği mükkemmel bir üründür. Koltuk veya kanepede TV izlerken daha rahat hissetmek için veya soğuk kış gecelerinde yatağınızda uyumaya çalışırken ısınmak için kullanabilirsiniz. İskandinav stili farklı renk, boyut ve materyaldeki örtülerimizi web sitemizde veya size en yakın JYSK mağazasında bulabilirsiniz.

  Mükemmel ev hediyesi

  Yeni bir eve taşınan arkadaşınızı ziyaret ediyorsunuz, ev hediyesi olarak ona ne vereceksiniz? Birileri ev değiştirdiğinde kendinizi iyi bir ev hediyesi ararken bulursunuz. Konforlu bir örtüsü sorularınızın cevabı olabilir. Bir odayı kışın daha sıcak ve konforlu hale getirmek için kullanılabilir. Ev sahipleri takımı kolayca uygun minderlerle tamamlayabilir ve birçok farklı oda için aksesuar seçeneğine sahip olabilirler.