Yatak odanıza stil katacak kaliteli yastık kılıfları

En basit ve masrafsız yenilik yaratma yolu; birkaç yeni yastık kılıfı ile yatak odanızı aydınlatmak ve uyku kalitenizi yükseltmektir. Desenli yastık kılıfları ve nevresim takımları yatak odanızı tazeleyebilir veya bambaşka bir görünüm katabilir. Yataklarınızı uyku yastıklarınızla uyumlu kırlentler ile dekore edebilir ve yatağınıza uzanmış kitabınızı okurken ekstra konforun tadını çıkarabilirsiniz. Ürün yelpazemizde 40x40, 40x60, 30x50, 70x80 ve 50x70 cm gibi farklı boyutlarda ve pamuk, saten gibi farklı kumaşlarda çeşitli yastık kılıfları bulacaksınız. 

JYSK’da çoğu yatak setini tamamlamak için tasarlanmış, düzenli olarak güncellenen %100 pamuklu yastık kılıfları seçenekleri; her bütçeye uyacak BASIC, PLUS ve GOLD olmak üzere ayrılmış şekilde mevcut. JYSK’dan konforlu bir yastık kılıfıyla harika bir gece uykusu çekmek için hemen web sitemizden alışverişe başlayın veya mağazalarımızı ziyaret edin. 

31 ürün
  31 ürün

  Her moda uygun yastık kılıfları

  Ütü yapmayı minimuma indirmek için bakımı kolay pamuk ve polyester karışımı seçeneklerden seçim yapın. %100 pamuklu yastık kılıfları tercih edin ya da saten-pürüzsüz pamuklu perkal setlerimizle daha lüks bir his yaratın. Yastık kılıfı seçeneklerimiz hem düğmeli ve düğmesiz hem de fermuarlı ve fermuarsız olarak mevcut. Beyaz yastık kılıfları klasik bir seçimdir ve her ortamla uyumludur. Dikkat çekici bir renkteki yastık kılıfı, sıkıcı bir nevresim takımını tazelemenin hızlı bir yoludur. Keskin, modern bir görünüm için tek renkli tonları denemeye ne dersiniz?

  Yastık kılıfı çeşitleri

  %100 pamuklu yastık kılıflarımız beyaz, naturel ve gri gibi sade renklerin yanı sıra pembe, kırmızı yeşil gibi canlı renklerde çeşitli desen ve ölçülerde mevcuttur. Koleksiyonumuzda terin ve yağın yastığınıza nüfuz etmesini önleyecek yastık koruyucular da bulabilirsiniz. Bir baş yastığı kılıfının yanında dekoratif yastık kılıfları arıyorsanız minder kılıflarımız tam size göre. 40x40 ve 50x50 ölçülerdeki minder kılıflarımız yalnızca yatak odanız için değil oturma odanız için de harika bir dekoratif tercihtir. Desenli nevresiminizin içinde bulunan düz bir tonda ya da düz renkli nevresiminizle uyum sağlayacak modern, geleneksel desenli veya dokulu bir yastık kılıfı tercih edebilirsiniz.

  Yastık kılıfı bakımı

  Günümüzün neredeyse yarısını yataklarımızda geçiriyoruz, yatağımızın yüzümüzle gece boyunca en çok temas eden kısmı ise yastık kılıfları. Temiz olmayan yastık kılıfları cildimizde sivilce ve döküntülere yol açabilir. Peki temiz yastık kılıflarıyla uyuduğumuza nasıl emin olabiliriz?

  • Yastık kılıflarımız toz akarlarının hayatta kalamayacağı 60° ısı ile yıkanabilmektedir. Yıkama sonrası kurutma makinesine atabilir veya hava ile kurutma yapabilirsiniz. Kullanmadan önce yastık kılıfınızın tamamen kuruduğuna emin olmalısınız. 
  • Yastık kılıfları da tıpkı yorganlar gibi her gün havalandırılmalıdır, silkeleme veya kabartma hareketleri ile tozun yastığınızda kalmasını engelleyebilirsiniz.
  • Makyajımızın kalıntıları yastık kılıflarımızda bakteriler üretebilir. Yastık kılıflarınızın temizliğinden emin olmak için makyajınızla uyumamalısınız. Yatmadan cilt bakımı uyguluyorsanız, yastığınızı daha da sık değiştirmeye özen göstermelisiniz.

  Güvenilir Tekstil

  Yastık kılıfı çeşitlerimiz STANDARD 100 by OEKO-TEX® etiketi taşır. Bu etiket luslararası OEKO-TEX® Derneğinin sıkı test kriterlerini karşılayan ve zararlı maddeler içermeyen ürünlere verilmektedir ve Güvenilir Tekstil anlamına gelmektedir. Köpük, elyaf veya doğal dolgu tüm yastıklarımız, yorganlarımız ve yataklarımız da aynı etiketi taşımaktadır. JYSK ile yatak takımınızı oluşturarak hem konforlu hem güvenli bir uyku çekebilirsiniz.

  JYSK’da, kişisel zevkinize göre birbirini tamamlayan farklı parçaları eşleştirebileceğiniz geniş bir yastık kılıfı yelpazesi bulacaksınız. Dikkat çekici renk kombinasyonları tercih edin veya klasik beyazla gidin, tercih sizin!