JEGIND masa,  JONSTRUP sandalyeler ve HALMSTAD büfe
GRIBSKOV masa, ADSLEV sandalyeler, MARSTRUP büfe ve LANGELINIE vitrin
KLIPLEV masa, GEVNINGE sandalye ve HALMBY büfe

İskandinav tasarımı yemek odası mobilyaları

Yemek odası aileyle hasret gidermek, akşam yemeklerine ev sahipliği etmek ve lezzetli yemeklerin tadını çıkarmak için harika bir yerdir ve evin merkezidir. O halde İskandinav tasarım etiğimizle harmanlanmış doğru mobilyayı seçin ve ve biz de yemek odası hayallerinizi gerçeğe dönüştürmenize yardım edelim. Yapmak istediğiniz ister yemek sandalyeleri veya bar taburelerinizi yenilemek gibi küçük bir değişim olsun, ister Instagram’a yakışır baştan sona yepyeni bir yemek odası yaratmak olsun, JYSK’da yemek odası takımları, banklar, büfeler ve vitrinlere kadar çeşitli seçenekler mevcut! Yemek odanızı bayılacağınız bir fiyatla gurur duyduğunuz bir alana dönüştürebilirsiniz.

Yemek alanlarınızı tüm aile için şık ve kullanışlı hale getirin

Yemek alanınız kullanışlı olmalı; ancak bu sıkıcı olması gerektiği anlamına gelmez. Yenilikçi yemek odası mobilyaları, zemin alanınızı en uygun şekilde kullanmanızı sağlar, küçük bir odanın büyük görünmesine, evinize ahenk getirmeye ve herkesin bir araya geldiği bir alan yaratmaya yardımcı olur.

Farklı malzeme ve tasarımlarda yemek masaları

JYSK’da, birçok farklı tasarım ve malzemelerde yemek masaları ve yemek sandalyeleri bulacaksınız. Burada kişisel tarzına uygun tasarımda, kalite ve konfordan ödün vermeden  kolayca seçim yapabilirsiniz. Yemek odası mobilyalarınızı, meşe, tik ve masif çam gibi farklı koleksiyonlarımızdan uyumla dizmeniz mümkün.

Ahşap masanızı; metal, ahşap, plastik, suni deri, kadife ve fitilli kumaş gibi farklı dokulardaki hoş yemek masası sandalyeleriyle tamamlayabilirsiniz ya da yuvarlak bir yemek masası ile küçük yemek odanızı, mutfak veya oturma odası alanlarınızı değerlendirebilirsiniz. Klasik dikdörtgen, yuvarlak ve oval yemek masalarından seçim yapın. Eğer çok fazla yemek alanı olmayan bir apartmanda yaşıyorsanız, daha az yer kaplayacak, katlanabilir bir masa ve katlanabilir bir sandalye veya tabure seçebilirsiniz.

Masa tekstili ve tamamlayıcı dokunuşlar

Yemek odası düzeninizi, mutfak tekstili dokunuşuyla tamamlayın. Masanızı stil sahibi bir runner ve uyumlu servis altlıkları seçerek süsleyebilir, çeşitli bardaklar, kupalar, tabaklar ve kaseler gibi mutfak aksesuarları ile donatabilirsiniz.