Kaliteli tasarım ve konfordaki Yemek Sandalyelerinden Seçim Yapın

Bir sandalye çekin veya bir tabure kapın!

Misafirlerinizi konforlu ve harika görünen bir sandalyede ağırlayarak onlara yemek masasının etrafında toplanmak için hoş bir neden sunabilirsiniz. Döşemeli kumaşlar, deri, hasır ve ahşap gibi bayılacağınız dokularda yemek sandalyelerini keşfedin. Yemek zamanını, uygun fiyatlardaki çeşitli yemek sandalyelerimizle hemen canlandırın. Hem kalite hem de tasarımı birleştiren hoş renk ve malzemelerdeki farklı sandalye seçenekelerimizi burada bulacaksınız. Tarzınızı yansıtmanıza olanak tanıyan ve konforunuza konfor katacak peluş minder seçenekleriyle, yemek sandalyelerinizi dekore edin. Çok çeşitli yemek odası sandalyelerimizi JYSK.com.tr’de keşfedin.

70 ürün
  70 ürün

  Yemek deneyiminizi yemek sandalyeleriyle yukarıya taşıyın

  Yemek odası dekorunuzu değiştirmenin en kolay ve bütçe dostu yolu, yeni yemek sandalyeleri seçmektir. Yemek alanınız, günlük aile yemeklerine, iki kişilik romantik bir akşam yemeğine veya önemli bir güne mi hazırlanıyor? Yemek odası mobilyası koleksiyonumuzda tarzınıza ve bütçenize uygun sandalyeler bulacaksınız. Odanıza kaliteli meşe yemek sandalyeleriyle klasik bir ışıltı katın. Her ortama butik havası katacak ve çoğu masaya uyum sağlayacak çeşitli döşemeli kumaş seçeneklerimiz arasından tercihinizi yapın. Deri sandalyeler hem şık hem de kullanışlıdır, herhangi bir dökülmede hemen silinebilirler böylece yüzeyleri ilk günki gibi yeni kalır. Ezilmiş kadife ve kapitone arkalı, masif ahşap, hasır ve fitilli kumaş da dahil olmak üzere birçok seçenek arasından tercih yapabilirsiniz. Hem sizi hem de misafirlerinizi etkileyecek yüksek kaliteli bitiş ve tasarımlardaki kolçaksız yemek sandalyelerimizi uygun fiyatlarla satın alabilirisiniz.

  Hangi sandalyeleri seçmeliyim?

  Hangi tarzı tercih ettiğinizi göz önüne alarak, masanızla aynı malzemede olan sandalyelere yönelmeniz gerektiği aşikardır. Örneğin metal ayaklı bir masa benzer yemek masası sandalyeleriyle uyumlu olacaktır.
  Seçim yapabileceğiniz birçok farklı malzememiz mevcut:

  • Kumaş
  • Velur
  • Meşe
  • Suni Deri
  • Metal
  • Bambu
  • Plastik
  • Fitilli Kadife

  Kendi kişisel dokunuşunuzu ekleyin! İster yemek odasına yeni yemek sandalyeleriyle taze bir görünüm kazandırın, ister hem masa hem de sandalyeleri değiştirin. Tercihiniz tam bir yenileme ise, yemek odası takımlarımızı keşfedebilirsiniz.