Her duruma uygun sünger yataklar

Sünger yataklar vücudunuzun şeklini alan yapısıyla pek çok kişi için popüler bir tercihtir. Memory foam desteği basıncı azaltır ve partnerinizin hareketlerinden minimum derecede etkilenmenize olank tanıyarak deliksiz bir gece uykusunun kapısını aralar. Sünger yataklar farklı kalite ve kullanım alanları ile çeşitli durumlara uyum sağlar. Bir sünger yatak edinmeden önce hangi şekilde kullanmak istediğinizi iyice düşünmelisiniz. Misafirleriniz geldiğinde onları ağırlayabileceğiniz, saklaması kolay bir katlanır yatak aynı zamanda çocuklarınız için bir oyun alanı yaratabilir. Baza veya karyolanız üzerinde gece uykunuz için kullanacağınız bir sünger yatak için farklı dolgu malzemelerinin birleştiği vücüdunuzla tam uyum sağlayacak bir yatak isteyebilirsiniz. Farklı yatak türlerini keşfetmek ve kendinize en uygun yatağı bulmak için yatak kılavuzumuza göz atabilir veya size en yakın JYSK mağazası uzmanlarımıza danışabilirsiniz. 

Sünger yataklar

Sünger yataklar kısa zaman öncesine kadar kamp yataklarında ve misafir yataklarında kullanılırken bugün yaylı yataklara gerçek bir alternatif oldular. Katlanır yatak ve kamp yatakları olarak kullanılmaya devam edilse de gelişen teknolojiyle birlikte artık sünger yataklar her gece kullanımı için rahat bir seçenek olmakla kalmıyor, medikal bir rahatlama dahi sağlıyor. 

Özellikle JYSK’un GOLD memory foam yatağı, benzersiz bir konfor birleşimi oluşturmak için dayanıklı köpük ve visko jel memory foam ile beraber basıncı azaltan memory foam katmanlarını birleştirir. Bu bileşim, tam olarak vücut hatlarınıza göre şekillenerek, kaslardaki ve eklemlerdeki basıncı azaltır ve dolaşım sorunlarını hafifletir. Harika bir gece uykusu için en iyi memory foam yataklar yumuşak, dayanıklı bir kılıfa sahiptir.

Size en yakın JYSK mağazanıza giderek uzmanlarımızdan tavsiye almaya, yatakları denemeye ve hangi tür sertlik, destek ve konforun sizin için uygun olduğuna karar vermeye ne dersiniz?

Sünger yatak çeşitleri nelerdir?

Sünger yataklar farklı köpük türlerinden oluşan birkaç katmandan oluşur. Yataklarının vücutlarının şeklini almasını tercih eden müşteriler için idealdir ve çoğu ters çevrilebilir. Böylece hem aynı yatakta iki sertlik seviyesi deneyimleyebilir hem de yatak tasarımını farklı şekilde kullanabilirsiniz.

JYSK'da farklı malzemede pek çok foam yatak sunuyoruz

  • PU köpük: PU köpük, poliüretan köpüğün kısaltmasıdır ve çeşitli sertlik ve yoğunluk derecelerinde mevcut olan çok popüler bir köpük türüdür.
  • Memory foam: Memory foam, vücudun doğal hatlarına uyum sağlayan, kaslar ve eklemler üzerindeki baskıyı azaltabilen yüksek kaliteli bir üründür.
  • AIR memory foam: AIR memory foam, ortam sıcaklığından etkilenmeyen, basıncı azaltan bir köpüktür. Bu, köpüğün serin bir uyku ortamında bile yumuşak ve esnek kaldığı anlamına gelir. Köpüğün içindeki küçük, hava dolu hücreler vücut ağırlığınıza tepki verir ve köpüğün vücudunuzun hatlarına hızlı ve hassas bir şekilde uyum sağlamasını olanak tanır.
  • Visco jel: Visco jel, sıcaklığı düzenlemeye yardımcı olan benzersiz bir soğutma jelidir.

Size en uygun sünger yatak ebatı hangisi?

JYSK'da, çeşitli ebatlarda çok çeşitli sünger yataklarımız mevcuttur. 90x200 tek kişilik yatak,140x200 bir buçuk kişilik ve 180x200 çift kişilik yatak gibi klasik ebatlarımızın yanı sıra 70x190, 70x200, 75x200, 80x200, 85x190, 85x200, 120x200 ve 160x200 ebatlarında yataklar bulabilirsiniz.

100 Gece Uyku Garantisi

Genellikle yeni bir yatağa alışmak için birkaç hafta yeterli olur ancak JYSK'da satın alma işleminizi güvenle yaptığınızdan emin olmak bizler için çok önemlidir. Yeni GOLD yatağınızı 100 gece deneyebilirsiniz, eğer %100 memnun kalmazsanız, dilediğiniz zaman sıcak bir gülümsemeyle yatağınızın değişimini yapacağız. GOLD yataklarımızdaki 100 Gece Uyku Garantisi hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayın.

Yataklarda uzatılmış garanti 

Bazı yatak modellerimiz için 15 veya 25 yıl uzatılmış garanti veriyoruz:

Yaylı yataklar: PLUS'ta 15 yıl, GOLD'da 25 yıl - Yaylı yataklarımızın kılıf üretimi ve yaylardaki malzeme kusurları garanti kapsamındadır. 

Foam yataklar: GOLD için 25 yıl garanti - Foam yataklarımız için garantimiz, köpüğün normal çökme seviyesinin üzerinde esnekliğini kaybetmemesini kapsar.

Her bütçeye uygun ürün gruplarımız ve garanti kapsamı hakkında daha detaylı bilgi almak için Kalite ve Garanti sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.