Güneşli günler için bahçe aksesuarları

İster açık hava alanınıza, bahçe aksesuarlarıyla şıklık katmak ister bakım ürünleriyle bahçe mobilyalarınızı canlandırmak isteyin, doğru yere geldiniz. Barbekü malzemelerinden ahşap mobilya yağlarına, bahçe heykellerinden parke döşemelere aradığınız her şey JYSK'da!  
 
Uzun ve sıcak yaz günlerinde limonatanızı yudumlarken etrafında toplanacağınız masanızın, güneş battığında ateşin başında sevdiklerinizle kurulacağınız koltuklarınızın bakımını düşünün. Mobilya bakımı, uzun yıllar boyunca keyfinizi sürdürmeniz üzerinde büyük etkiye sahiptir. Mini masif ahşap teras karolarıyla yerlerinizi kaplayın ya da ahşap bahçe mobilyalarınızı ömrünü uzatmak için yağlayın. Jutlandia yağ uygulaması ile, sert ahşabı yılda bir kere işleme tabi tutmak iyi bir fikirdir. 

Bahçe aksesuarlarınızı tamamladıktan sonra geriye bahçe sandalyelerinizi minderler ile tamamlamak, lambalar ve fenerler ile bahçenize renk katmak kalır. Hemen çok çeşitli bahçe aksesuarlarımızı inceleyin ce alışverişe başlayın.  

24 ürün
    24 ürün

    Bahçenizi güzelleştirecek bakım ürünleri ve aksesuarlar

    Bahçe aksesuarlarımız yalnızca bahçe dekorunuzu tamamlamakla kalmaz, aynı zamanda bahçe mobilyalarınızın ömrünü uzatacak ve muhafaza etmenizi kolaylaştıracak ürünlerimiz de mevcuttur. 

    Tüm aydınlatmaları ve mobilyaları yerine yerleştirdiğinizde bahçe düzenlemenize yapacağınız son dokunuşları düşünmenin zamanı gelir. Etrafa yerleştireceğiniz farklı aksesuarlar büyük yenilikler getirebilir. O halde JYSK’un bahçe dekorasyonu yelpazesine göz atın ve favorilerinizde birkaçını seçin.

    Aynı zamanda, açık havanın verdiği hasardan mobilyalarınızı koruyacak bahçe ürünlerine yatırım yapmak akıllıca bir hareket olabilir. Örneğin, masif ahşap sandalyelerinizi, masa ve şemsiyelerinizi kış aylarında kaldırmak isteyebilirsiniz, ancak bir kılıf kullanmak nemli hava şartlarında her şeyi ilk günkü şekliyle muhafaza etmenizi sağlar.