Yaylı yataklarda kalite ve konfor

Uzun yıllar dayanabilecek bir yatak mı arıyorsunuz? Öyleyse yaylı bir yatak satın almayı düşünebilirsiniz. Yaylı yataklar paket ve bonel gibi farklı yay türlerinden oluşur ve iki taraflı da kullanılabilir. Bu özellikleri sayesinde uzun süre boyunca dayanıklılıklarını korurlar. 90x200, 140x200 ve 180x200 klasik ebatlarında ve 75x200'den 120x200 ve 160x200'e kadar özel ebatlarda, orta,sert ve ekstra sert yapıda geniş bir yaylı yatak koleksiyonuna sahibiz. JYSK'daki pek çok yaylı yatak modeli daha fazla konfor için memory foam doku da içerir. Ancak uyku deneyiminizi daha konforlu hale getirirken yatağınızın ömrünü uzatmak isterseniz yatak şiltelerimize göz atabilirsiniz. 

Uyku JYSK olarak uzmanlık alanlarımızdan biridir. Yatak seçimi yaparken dikkat etmeniz gerekenleri 9 Adımda Doğru Yatak Nasıl Seçilir blogumuzda bulabilir, yataklarımızı deneyimlemek ve ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için mağazalarımızı ziyaret edebilirsiniz. 

 

Uzun ömürlü yaylı yataklar

Yaylı yatağınızı yenisiyle değiştirmeyi düşünüyorsanız doğru yerdesiniz!

Yaylı yatak kulağa geleneksel gelse de durum bundan çok farklıdır. Ağırlığı eşit şekilde dağıtan bonel ve paket yaylar ile gece boyunca sırtınıza ihtiyacı olan desteği sunar, ve havanın içinde dolaşmasına olanak tanır. Böylece yatağınızın fazla sıcak olmasının önüne geçer ve huzurlu bir uykuya dalmanızı destekler. Yaylı yataklarınızın ömrünü uzatmak için onları periyodik olarak ters-yüz baş-ayak şeklinde çevirmeniz gerekir böylece ağırlığın sürekli olarak yatağın aynı bölgelerine baskı yapmadığına emin olabilirsiniz. JYSK'da tek kişilikten süper kinge kadar her boyutta ve farklı direnç seviyelerinde yaylı yataklarımız mevcuttur.

Konforlu ve şık yatağınızı tamamlamak

Mükemmel yatağınızı tamamlamak ve konforlu bir gece uykusuna yelken açmak için yapabileceklerinizi sizler için derledik. 

1. Bir yatak başlığı edinerek yatar pozisyondan oturur pozisyona geçerken başınızı duvara çarpmayı engelleyebilir ve uzanıp televizyon izlediğiniz veya kitap okuduğunuz zamanları daha rahat bir hale getirebilirsiniz.

2. Yaylı yataklar genel olarak karyola çıtasının veya bir bazanın üzerine yerleştirmek üzere tasarlanmışlardır, sabit bir tabanın üzerinde yayların eğilip bükülmesinin önüne geçebilirsiniz. 

3. Yatağınızın üzerine bir yatak şiltesi eklemeyi düşünebilirsiniz. Bir yatak şiltesi, yatağınızda meydana gelebilecek çökmeleri minimize ederek yatağın ömrünü uzatır ve daha konforlu bir uyku deneyimi sunar. 

4. Boyun ve sırt ağrılarının kaynağının yalnızca yatak olduğu düşünülür ancak bu doğru değildir. Uyku ihtiyaçlarınıza uygun bir yastık alarak pozisyonunuzu düzeltebilir ve ağrıları engelleyebilirsiniz.

100 Gece Uyku Garantisi

Genellikle yeni bir yatağa alışmak için birkaç hafta yeterli olur ancak JYSK'da satın alma işleminizi güvenle yaptığınıza emin olmak bizler için çok önemlidir. Yeni GOLD yatağınızı 100 gece deneyebilirsiniz, eğer %100 memnun kalmazsanız, dilediğiniz zaman sıcak bir gülümsemeyle yatağınızın değişimini yapacağız. GOLD yataklarımızdaki 100 Gece Uyku Garantisi hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayın.

Yataklarda uzatılmış garanti 

Bazı yatak modellerimiz için 15 veya 25 yıl uzatılmış garanti veriyoruz:

Yaylı yataklar: PLUS'ta 15 yıl, GOLD'da 25 yıl - Yaylı yataklarımızın kılıf üretimi ve yaylardaki malzeme kusurları garanti kapsamındadır. 

Foam yataklar: GOLD için 25 yıl garanti - Foam yataklarımız için garantimiz, köpüğün normal çökme seviyesinin üzerinde esnekliğini kaybetmemesini kapsar.

Her bütçeye uygun ürün gruplarımız ve garanti kapsamı hakkında daha detaylı bilgi almak için Kalite ve Garanti sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.