Eviniz için geniş bir aydınlatma yelpazesi

Aydınlatma, bir ev dekore edilirken özellikle üzerinde durulması gereken öğelerden biridir çünkü iyi organize edilmiş ve özenle seçilmiş bir aydınlatma, iç mekanınıza özel bir ışıltı katar. Mutfak ve banyo gibi odalarda güçlü ışık alan bazı pratik lambalara sahip olmak iyi bir fikirken, oturma odalarında ve yatak odalarında lambader yardımı ile loş bir ambiyans yaratmayı düşünebilirsiniz.

Gerçek İskandinav tasarımında tüm ev sade bir aydınlatmaya sahiptir, bu nedenle JYSK'da beyaz, siyah, gri ve doğal tonlarda lambalar, abajurlar, sarkıtlar ve lambaderler sunuyoruz. Hemen online alışverişe başlayabilir veya aydınlatma koleksiyonumuzu canlı görmek için mağazalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

İç mekanda lambaların kullanımı

Yakın zamanda evinizi yenilediyseniz, lambaların ve aydınlatma parçalarının oldukça pahalıya mal olduğunu zaten biliyorsunuzdur. Aydınlatma, genellikle yeni evinizin ihtiyaçları listesinde ilk sıralarda görünmez ancak çoğu zaman iç dizayn için birleştirici bir elementtir. Odalarınız için çok sayıda farklı ışık kaynağı kullanmak tek bir dokunuşla parlak ışıktan yumuşak ve rahatlatıcı doğal ışığa geçmenize olanak tanır. Dikkat gerektiren işlerden, dinlenme zamanına geçtiğinizde ışıklarınızın size uyum sağlayabilmesi büyük bir konfordur. Neyse ki JYSK, güzel oldukları kadar uygun fiyatlı, İskandinav esintili şık bir aydınlatma yelpazesi sunuyor.

İç mekanınız için mükemmel aydınlatmayı seçin

Oturma odasındaki aydınlatmanın pahalı bir sarkıt olması gerekmez. Birçok kişi, yeni lambasını satın almadan önce ne tür bir ışık istediklerini düşünmeme hatasına düşer. Işık tonları, lambalar ve mumlar, oturma odanızın ambiyansı üzerinde büyük bir etkiye sahiptir. Odanızın aydınlatma öğeleri, aynı zamanda dekoratif tasarıma da katkıda bulunabilir. Çağdaş sarkıt veya avizelerin yanı sıra lambader, masa lambası ve abajur seçeneklerimize göz atın ve parlak dekoratif LED aydınlatma zincirlerimizle dikkat çekici noktalar oluşturun, ışık kutuları serimiz pillerle çalışır, böylece elektrik faturanıza gereksiz maliyetler eklemezler. Çok fazla aydınlatma seçeneği olması kafa karıştırıcı olabilir ve hangi tür aydınlatma seçmeniz gerektiği konusunda kararsız olabilirsiniz. 

  • Avize veya sarkıt, tüm odalarda ana lamba olarak temel bir seçimdir. Özellikle yemek yerken iyi aydınlatmanın gerekli olduğu yemek masası için vazgeçilmezdir.
  • Lambaderler, konforlu ve huzurlu köşeler yaratmak için gerçekten iyi bir çözümdür. Rahatça oturup kitap okuyabileceğiniz bir berjerinizin yanıbaşına eklemeyi düşünebilirsiniz.
  • Zincir ışıklar farklı bir atmosfer yaratır. Ampuller genellikle, odanın duvarlarında desenler ve yaşam yaratan güzel çerçeveler etrafında sıralanır.
  • Pilli lambalar, evin içinde hareket ettirilebilen hafif aydınlatma için gerçekten iyi bir çözüm olabilir.

Pille çalışan lambaların avantajları

Pilli lambalarımız pek çok avantajla beraber gelir. 

  • Esneklik: hareket etmesi kolaydır
  • Fiş gerektirmez: herhangi bir yere yerleştirilebilir
  • Mumlar ve tealight mumlar için b planı olabilirler
  • Isınmazlar
  • 15.000 saate kadar yanma süresine sahiptirler
  • Daha az elektrik faturası ile tasarruf etmenizi sağlarlar

Pilli lambalarımızın çoğu yumuşak ve hoş bir ışığa sahiptir. Geceleri güvenlik oluşturmak için çocuk odasında gece lambası/uyandırma lambası olarak kullanmak ideal olabilir.

Lambaların yalnızca iç mekanlarda kullanılması gerektiğini ve pillerin ayrıca satın alınması gerektiğini unutmayın.

Doğru ampulü seçin

Işık kaynağınızı seçtiğinizde geriye doğru ampulü seçmek kalır. Parlaklık derecesi, aydınlatmanın yaratılmasına yardımcı olduğu için odanız üzerinde de büyük bir etkiye sahiptir. Ampulün enerji tüketiminin yanı sıra yeni lambanızın hangi boyutta duy gerektirdiğini de göz önünde bulundurmayı unutmayın. Yeni lambanızı alırken, ona en uygun ve tasarruflu ampulü de JYSK'da bulabilirsiniz.