Etkileyici bir görünüm yaratacak avize, abajur ve lambaderler

Doğru aydınlatma ile evinizdeki tonu ayarlayın. Masa lambaları, yer lambaları ve avize aydınlatma seçeneklerimize göz atın. Aydınlatma, genellikle sonradan düşünülen bir şeydir, ancak çoğu zaman tasarım planınızı bir araya getirmenin anahtarıdır. Gerçek İskandinav tasarımında, tüm ev iç mekanlarına uyacak şekilde aydınlatma seçimimizi nötr tuttuk - beyaz, siyah, gri ve krom ışık tabanları ve stantları arasından seçim yapın. Tavandan asmak için ayaklı zemin lambaları, komodin lambaları, duvar aydınlatması veya abajur seçeneklerimizden birini seçin.

Şık, İskandinav ilhamlı aydınlatma seçenekleri

Aydınlatma arıyorsanız, JYSK'dan başkasına bakmayın. Eviniz için harika aydınlatma çeşitlerimiz var. Masa lambaları, komodin lambaları, çalışma masası lambaları, duvar aydınlatması, yer lambaları ve avize aydınlatması arasından seçim yapın. İskandinav iç mekanınız, konu lambalar olunca durmak zorunda değil. Gri, beyaz, siyah ve krom lamba tabanları ile ev aydınlatma serimizle modern, çağdaş minimalist bir görünüm elde edebilir ve yine de evinizin her odasında rahat, davetkar bir atmosfer yaratabilirsiniz. Eviniz için lamba seçerken, çalışmanız gereken alanı düşünmek önemlidir - daha küçük bir alan mı? küçük, ayrı masa lambaları çözüm olabilir. Tüm odayı aydınlatmak için uzun bir zemin lambası kullanabilir veya rahat bir köşe ve kitap okumak için ideal olan spot ışığı efektli uzun bir zemin lambası seçebilirsiniz. Odalarınız için çok sayıda farklı ışık kaynağı düşünmek önemlidir, böylece tek bir dokunuşla parlak ışıktan yumuşak ve rahatlatıcıya geçebilirsiniz. Neyse ki, İskandinav esintili şık aydınlatma seçeneklerini, hem güzel hem de uygun fiyatlı sunuyoruz.

Aydınlatma ile evde Hygge nasıl yaratılır

İskandinav Hygge konseptine aşina değilseniz, şimdi onun rahat kucaklamasını deneyimlemenin tam zamanı! Samimi bir atmosfer yaratmanın ve ruh halinizi birkaç seviye yükseltmenin ilk adımı, iç mekan ışık seviyenizi artırmaktır. Odanızı ruh halinize göre aydınlatabilmeniz için şık, avize lambalar, masa ve yer lambaları, mumlar ve tealight mumlar gibi ışık kaynağı karışımı eklediğinizden emin olun.