Mumlarınızı sergilemek için harika mumluklar

Hepimiz, mumların evde hoş bir ambiyans yaratmanın yolu olduğunu biliyoruz - ancak mumlarınızı stil ve zerafetle sergilemeyi unutmayın. Şamdanlar ve mumluklar harika orta parçalardır ve evin herhangi bir odasına son dokunuşu getirebilir. JYSK'da mumlar ve tealight mumlar için büyük ve küçük şamdanlardan oluşan modern bir yelpaze bulacaksınız. Ürün yelpazemiz, cam, alüminyum, seramik ve metalden yapılmış çeşitli tarz ve taban ölçülerinden oluşmaktadır. JYSK, mumluk ve şamdan ilhamı için harika bir başlangıç noktasıdır, ancak birçok JYSK mağazamızdan birinde bizi ziyaret ederseniz, stil yelpazemizi daha da iyi görürsünüz.

Dekorunuzu bir şamdan ile tamamlayarak yumuşak aydınlatmanın tadını çıkarın

Mumlukların ve tealight mumlukların yeni tasarımları, geleneksel evlerin yanı sıra modern iç mekanları tamamlayacak parıldayan cam, modern seramik ve hafif alüminyuma odaklanır. Koleksiyonumuz, sütunlu mumluklar, dilek ve tealight mumlukların çok çeşitli boyut, şekil, form ve renklerini içerir. 5 çubuklu, metre yüksekliğinde, zeminde duran şamdanımızla çarpıcı bir görünüm elde edebilirsiniz. En küçük tealight mumlar ve mumlar bile muhteşem çatlamış görünümlü cam, dokulu cam ve renkli cam tealight kavanozlarda hayat bulur. İster mavi, ister pembe, ister gümüş, ister tamamen farklı bir şey arıyor olun, herkes için bir şeyimiz var.

Mumu mumluklardan nasıl temizlersiniz?

Mumu, mumluklardan çıkarmanın en etkili yolu mumu mumlukta eritmektir. Fırını 75 dereceye ayarlayın ve mumluğu ters çevirin. Mumluğu, altında pişirme kağıdı olan bir fırın tepsisine yerleştirin ve ardından tepsiyi yaklaşık 20 dakika fırına koyun, böylece mum pişirme kağıdı üzerinde erir. Son olarak, mum kalıntılarını bir kahve filtresi veya bir parça kağıt havluyla temizleyin.