Evinize kişisel bir dokunuş ekleyecek çerçeve ve tablolar

Evinizin duvarları boş bir tuvaldir, bu nedenle onları yıllar boyunca anılardan oluşan kişisel fotoğrafları sergileyecek çerçeve seçenekleriyle doldurun veya içlerinde en sevdiğiniz sanat eserlerini veya baskıları sergileyin. Ayaklı ve duvara monte edilen çerçeveler dahil siyah, beyaz ve nötr ahşaptan, küçükten büyüğe her şey uygun fiyatlarla! Tüm çerçevelerimizde ilham verici alıntılar, manzara fotoğrafçılığı ve çizgi sanatı içeren baskılar bulunur.

Duvarlarınızı çerçeveler ile dekore edin

Duvarlarınızı dekore etmek söz konusu olduğunda sonsuz sayıda farklı seçenek vardır. İster baskılar, grafik çizimler veya aile fotoğrafları ile ilgileniyor olun, kendi kişisel resim duvarınızı oluşturmak için ilham alabilirsiniz. Çerçevelere sade, İskandinav bir yaklaşım getiriyoruz - resmin güzelliğini bozmamak için sade, temiz ve şık tutuyoruz. Çerçevelerimiz siyah, beyaz ve doğal ahşap gibi klasik yüzeylerde ince, zarif profillere sahiptir, bu nedenle her iç stili tamamlayacak bir görünüm oluştururlar.

Şık bir duvar yaratmak için ipuçları

Dekoratif bir duvar oluştururken, size ve evinizin tarzına uygun olanı oluşturmak çok önemlidir. Bir galeri duvarı daha istikrarlı bir görünüm oluştururken, çeşitli stillerin harmanlanması, birçok evde iyi görünebilir.

GALERİ DUVARLARI – YARATICI İÇ TASARIM FİKRİ - Evinizde dekoratif bir duvar aynı zamanda kendi tarzınızı ve özgünlüğünüzü gösterme şansınızdır. Duvardaki resimler, odaya hızlı bir şekilde yaratıcı ve renkli bir giriş sağlar. Çeşitli baskılar, fotoğraflar ve çerçeveler içeren bir resim duvarı, yaratıcı becerilerinizi test etme fırsatını da elde edebileceğiniz harika bir yaratıcı proje olabilir.


KENDİ, NOSTALJİK FOTOĞRAF DUVARINIZI OLUŞTURUN - Bir galeri duvarı, fotoğraflarınızı ve illüstrasyonlarınızı sergilemenin yaratıcı ve kişisel bir yoludur. Tüm anılarınızı tek bir yerde bir arada tutarken, duvarınızda kişisel bir dokunuş yaratmak için fotoğrafları, fotoğraflardaki kişileri ve konumları karıştırıp eşleştirin.


RESİM SEÇME FİKİRLERİ - Hangi resimlerin odanıza en uygun olacağı tamamen size kalmış. Çeşitli etkenler söz konusu olabilir: örneğin, stil, alan ve elbette fiyat. Bazı insanlar renkli grafik illüstrasyonları ve resimleri tercih ederken, diğerleri daha çok siyah-beyaz ve daha minimal baskı ister. Resimlerinizi online seçebilir ve kendiniz bastırabilirsiniz veya bir mağazada bulduğunuz ilginç sanat eserleri ve fotoğrafları seçebilirsiniz. Ayrıca, yeni duvar kolajınıza harcamak istediğiniz para miktarını da düşünmelisiniz.


RESİMLERİ VE ÇİZİMLERİ YAN YANA GETİRMEK - Resimleriniz ve grafik illüstrasyonlarınız arasında bir miktar tutarlılık yaratmak önemlidir. En çok işe yarayan şey tutarlılıktır, bu yüzden çok fazla ifade ve tasarımı karıştırmamaya çalışın.


RESİMLERİ DUVARA ASMANIN EN İYİ YOLU - İster düz, minimalist resim duvarları tercih edin, ister daha rastgele biçimler seçin, tamamen kişisel zevkinize ve kişiliğinize bağlıdır. Ne tür bir resim düzeni tercih ederseniz edin, uyumlu bir resim duvarı sağlamak için kompozisyonunuzda biraz tutarlılık sağlamaya çalışmak iyi bir fikirdir. Bir öneri, resimlerinizin yatay veya dikey olarak düz olması için bazı çizgiler oluşturmaya çalışmak olabilir. Başka bir fikir, tüm çerçeveleriniz için aynı rengi seçmeyi veya ortak bir temayı seçmeyi içerebilir.

Farklı ebatlarda resim çerçeveleri

Aralığımızda çok çeşitli popüler çerçeve ebatları bulacaksınız:


A6 = 10x15 cm
A5 = 15x21 cm
A4 = 21x30 cm

Klasik formatların yanı sıra, 13x18 cm, 18x24 cm, 30x40 cm, 40x50 cm, 50x70 cm ve 60x90 cm ölçülerinde çerçevelerimiz de mevcuttur.