Evinize tazelik getirecek yapay bitkiler

Evin her köşesinin hoş yeşilliklerle dolu olma fikrini fikrini seviyorsunuz ama bahçecilik konusunda iyi değil misiniz? Çözüm - yapay bitkiler! Yapay bitki seçeneklerimizle, eviniz tüm yıl boyunca taze görünebilir. Yapay ev bitkileri yelpazemiz, iç mekan yetiştiricileri için uygun, asılı bitkiler, küçük saksıda sukulentler ve kaktüsler, çeşitli kır çiçekleri ve palmiye yapraklı daha büyük tekli bitkileri içerir. Tüm bunları ve çok daha fazlasını online ve mağazalarımızda keşfedin.

18 ürün
  18 ürün

  Eviniz için dekoratif bitkiler ve çiçekler

  Her evin birkaç bitkiye ihtiyacı vardır, ancak bunların gerçek olması gerekmez – ve yapay bitki çeşitlerimizle kimsenin bilmesine gerek yok! Evinize "hayat" getirin ve yapay bitkiler veya (gerekirse) "fake" bitkiler yelpazemizle süsleyin. Palmiye bitkilerinden asılan bitkilere kadar, gerçek bitkiler gibi özene ihtiyaç duymayacak çok büyük bir seçimimiz var. Evin her odasını seramik kaplarda küçük yapay bitkilerle süsleyebilir ya da büyük bir yapay bitkiyi saksı ya da hasır sepete oturtabilirsiniz. Uzun vazolarda harika görünen ve yemek masanızın orta parçası için mükemmel olan pembe, mor ve sarı renklerde kır çiçekleri bile var.

  Yapay bitkilerin yararları nelerdir?

  1. Az bakım - yapay bitkiler, ara sıra hafif bir temizliğin dışında, gerçek bitkilerin ihtiyaç duyduğu zaman ve dikkati gerektirmez. Yapay bitkiler öldürülemez! Dolayısıyla, bitkilerinizi sulamayı unutacaksanız, yapaylardan seçmenizi öneririz.
  2. Gerçek gibi görünüyorlar - bu günlerde yapay bitkiler, plastikten yapılmış olmanın yanı sıra, gerçek gibi görünebilirler, renk çeşitliliği ve yapraklar ve gövdelerdeki ayrıntılar, yapay bitki ve çiçeklerin gerçek muadillerinden rakipsiz görünmesini sağlayabilir. Bu, hem yapay hem de gerçek bitkileri evde bir araya getirmeyi kolaylaştırır.
  3. Her yerde hayatta kalabilirler - çoğu gerçek bitki özel bakım gerektirir ve yalnızca doğal güneş ışığının, belirli bir sıcaklığın veya nemin olduğu yerlerde yaşayabilir. Yeşil alanınızı, yapay bitkilerle evin herhangi bir yerinde şekillendirebilirsiniz - boş görünen karanlık bir köşe, büyük tek bir bitki ile kolayca değiştirilebilir.

  Yapay bitkiler nasıl temizlenir?

  Yapay bitkileriniz çok fazla bakım gerektirmez - bu birçok faydalarından biridir! Bununla beraber, en iyi şekilde görünmelerini sağlamak, toz veya kiri temizlemek için yaprakları ve içinde bulunduğu saksıyı düzenli olarak silmelisiniz. Sahip olduğunuz bitki türüne bağlı olarak farklı temizleme araçları öneriyoruz. Yapay bitkinizin büyük düz yaprakları varsa, kiri çıkarmak için nemli bir bez kullanılabilir. Gür dalları olan bir görünüme sahip olan bitkiler veya asılı bitkiler için daha hassas bir yaklaşım izlemeniz ve tozu hafifçe almak için pamuklu yün veya hatta küçük bir fırça kullanmanız gerekir.