Yatağınızı koruyacak konforlu yatak şilteleri

Yatak pedleri, yaylı veya sünger yatakların üstünde koruyucu bir katman olarak kullanılır. Mevcut yatağınızı kire karşı koruyarak hijyeni muhafaza etmelerini sağlar ve ömrünü uzatırlar. Çoğu zaman elastik şeritlerle yatağa geçirilir ve yıkamak için kolayca çıkarılabilir. JYSK'da ihtiyacınıza uygun ince ya da kalın; memory foam, AIR memory foam, lateks, poliether köpük gibi farklı metaryellerde geniş bir yatak pedi koleksiyonu bulacaksınız. Yatak pedlerimiz 80x200, 90x200, 90x190, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200cm ölçülerinde mevcuttur.  

Eğer yatak konforunuzu arttırmak istiyorsanız bir yatak şiltesi sizin için daha doğru bir karar olacaktır ancak yatağın temizliğini kolaylaştırmak istiyorsanız, yatak şiltesinin üzerinde yatak pedi kullanmanızı öneririz. Ayrıca sıvıya dayanıklı yatak koruyucularımızla yatağınız için maksimum koruma sağlayabilirsiniz. 

3 ürün
    3 ürün

    Neden bir yatak pedi edinmelisiniz? 

    Yatak pedi ve şiltesi yatak ile yüzey arasında bir barıyer oluşturur. Tozun ve terin yatağınıza nüfuz etmesinin önüne geçer, böylece kalın ve ağır yatağınızı temizleme ihtiyacınız azalır. Yatak pedlerimizin tamamı makinede yıkanabilir. Ev tozu akarlarına alerjiniz varsa bu sizin için büyük bir avantajdır, çünkü sağlıklı ve temiz bir uyku ortamı yaratmanızı destekler. JYSK yatak pedinizi 90°C'ye kadar kolayca yıkayabilir ve anti alerjik uykunun keyfini çıkarabilirsiniz.