İskandinav stilini yatak odanıza getirecek nevresim setleri

Doğru yatağı, karyolayı, yastığı ve yorganı şeçtiyseniz sıra genel görünümü anında güzelleştirecek o parçaya gelir. Nevresi setleri... Nevresim seti, yatak odasının dekorasyonuna anında etki eden temel bir parçadır. Güzel görünmeleri kadar rahat hissettirmeleri de büyük önem taşır. JYSK ürün yelpazesinde pamuk, saten, polyester mikrofiber gibi farklı malzemelerden nevresim setleri bulabilirsiniz. Böylece farklı kombinasyonlar yaratıp yatak odanıza yeni bir dokunuş yapabilirsiniz. 

 JYSK'de birçok renk, boyut ve malzemede, fermuarlı veya düğmeli kapamalara sahip geniş bir nevresim seti yelpazemiz bulunmaktadır. Tek kişilik bir nevresim seti için 140x200 cm idealdir, çift kişilik nevresim takımlarında ise standart ebatların yanı sıra 200x220 ekstra uzun seçenek sunuyoruz. Yorgan ve dolayısıyla nevresim setinizin boyunuzdan 30 cm daha uzun olması konforunuzu artırır. 

JYSK’da her zaman iyi bir teklifimiz vardır, ürünlerimizi hemen web sitemizden inceleyin veya mağazalarımızdaki uzmanlarımıza danışın. 

94 ürün
    94 ürün

    Düz Dokuma

    Saten

    Çocuk