Ramazan tatili nedeniyle alınan idari izin kapsamında ülkemiz gümrükleri 8-15 Nisan tarihleri arasında hizmet vermeyecektir. Sipariş telimatlarında, iş günü hesaplamalarına bu tarihler arasındaki günlerin dahil edilmediğini belirtmek isteriz. Mutlu bir bayram geçirmenizi dileriz.

YGGDRASIL LED ışıklar
MUGGLESTEN Yılbaşı elfi
IDUN kupa ve kase

Yılbaşı ruhunu evinizin her yerinde hissedin

Yılbaşı yılın en güzel zamanıdır, her eve ışıltı ve neşe getirir! Evinizi yılbaşına hazırlamak oldukça heyecan vericidir. Doğru dekorasyonları, ışıkları, ve süslerini seçmek, içinizde o sıcak, yumuşak hissi uyandırmalı ve erkenden yılbaşı ateşini yakmalıdır. 

Yılbaşı yılın en güzel zamanıdır, her eve ışıltı ve neşe getirir! Tatil yaklaşıyor, bu da evinizi Yeni Yıl için hazırlamaya başlamak anlamına geliyor: bir yılbaşı ağacı seçin, kurun ve onu parlak dekoratif ağaç süsleri ve yıldızlarla süsleyin. Pencerelerinize ve duvarlara parlak çelenkler asın ve Yeni Yıl Arifesinde sevdiklerinize hediyeler koyabilmeniz için özel hediye poşetleri ve paket kağıtları satın alın.

JYSK'de yılbaşı ağaçları, çelenkler, mumlar ve minderler de dahil olmak üzere geleneksel ve İskandinav esintili dekorasyonların tamamına sahibiz! Hediyelerinizi paketlemek ve evinizi yeni yıla hazırlamak için en ilham verici ipuçlarımıza göz atın. Yılbaşı koleksiyonumuzu keşfedin ve bu günü siz ve aileniz için daha da özel hale getirin.

Yılbaşı dekorasyonunuza nereden başlayacaksınız?

Yılbaşı dekorasyonlarının en ikonik sembolü olan Yılbaşı ağacıyla başlayalım. Onları parıldayan ışıklarla sarmayı, her şekil ve boyutta rengarenk süs eşyaları asmayı ve tepesine bir melek veya yıldız yerleştirmeyi seviyoruz. Yılbaşı koleksiyonumuzda geleneksel yeşil renkte birçok farklı boyutta yapay ağaçlar bulabilirsiniz, hatta ışıkları sabitlenmiş ağaçlarımız bile var, böylece süsleme aşaması çok daha kolay olur. Veya ağacınıza eşlik edecek mükemmel ışığı seçmeyi tercih ederseniz, iç mekan aydınlatmalarımız arasında pek çok seçenek mevcuttur. Daha sonra ağacınız için renk düzeninizi seçmeniz gerekir; mevsimle ilişkilendirilen geleneksel kırmızı ve altın tonlarını mı tercih edersiniz, yoksa kışın serin buzlu tonlarını mavi, gri ve gümüşü mü tercih edersiniz? Her iki stil için farklı ürünlerimiz mevcuttur, seçim sizin!

Ön bahçenizi veya balkonunuzu karanlık kış gecelerine içinizi ısıtan bir ışıltı katan peri ışıklarıyla süsleyin ve yılbaşı ruhunu ortaya çıkarın. Zincir ışıklar balkonlarınızı, kapı aralıklarının veya dış çalılıkların etrafına sarmak için idealdir. Dış mekanlarınızı aydınlatmak için çeşitli ışıklı ağaçlarımız arasından seçim yapabilirsiniz.