Eviniz için ofis ve oyuncu mobilyaları

Evden mi çalışıyorsunuz? İş yerindeki ofisinizi mi yenilemek istiyorsunuz? Yoksa oyun deneyiminizi mi geliştirmek istiyorsunuz? JYSK'da ihtiyacınız olan her şey var! 

Geniş ürün yelpazemizde size uygun çalışma masaları, bilgisayar masaları, yükseklik ayarlı masalar, ofis sandalyeleri, oyuncu koltukları, çekmeceler ve ofis depolama alanları sunuyoruz. Ahşap, metal veya beton gibi farklı materyallerden üretilmiş seçenekler arasından zevkinize ve ihtiyacınıza uygun olanı seçebilirsiniz. 

Ergonomik sandalyelerimiz boyun ve sırt ağrılarını önleyebilir ve saatlerce doğru pozisyonda oturmanıza olanak tanır. Böylece ofis dekorunu zevkli hale getirerek modern ve konforlu bir alan yaratabilirsiniz. Şık tasarımlar veya rahat ve konforlu ofis mobilyaları arasından seçim yapabilirsiniz. JYSK'da herkes için bir şey var! 

Şık tasarımlar veya rahat ve konforlu mobilyalar arasından seçim yapabilirsiniz. Hayallerinizdeki ofisi JYSK ile gerçeğe dönüştürün! 

Ev ofi̇si̇ni̇zi̇n olmazsa olmazları

İster ev ofisi / çalışma alanına özel bir odanız , ister yatak odası, antre veya oturma odasındaki bir boşluk olsun, ihtiyacınız olacak gereklilikler ve dikkate almanız gereken faktörler şunlardır.

1. Ofis sandalyesi – Düzgün bir pozisyonda oturduğunuz ve gerekli desteği sağlayan rahat bir sandalye bulduğunuzdan emin olun, özellikle biligsayar oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız veya uzun saatler çalışıyorsanız doğru pozisyon oldukça önemlidir. Sadece hoş görünen bir koltuk seçmek isteyebilirsiniz; ancak koltuk kullanımınızın doğru olduğuna da emin olmalısınız. Neyse ki JYSK’da bu iki kriterlere de uyan ofis ve oyuncu koltukları bulabilirsiniz.

2. Masa – Masa, tüm çalışma alanınızın tasarımını sergilediği için, ev ofisinizin özüdür. Masanız, ideal olarak hem kullanışlı hem de boyut ve malzeme olarak çekici olmalıdır. Küçük masalar, nadir ofis işleri için idealken, sık sık evden çalışmak için planlanan bir ofis, daha geniş bir çalışma alanı gerektirir. Masadaki yerleşik çekmeceler, ofis malzemelerini düzenlemeyi kolaylaştırır; büyük çekmeceleri olmayan minimal bir masa ise dekorda hafiflik yaratır ve geniş bir bacak alanı sunar. 

3. Depolama -  Çeşitli mobilya çözümlerinde masadaki karmaşayı göz önünden uzaklaştırıp, kolayca çekmece ve dolaplara kaldıracak saklama alanı bulunur. Tekerlekli bir çekmece ünitesi veya çekmeceli bir dolap, dosya ve kağıtları depolamak için harika bir seçenektir veya eşyaları düzenli ve kolay ulaşılabilir tutmak için bir kitaplık kullanabilirsiniz. Ofis mobilyalarınıza uygun diğer depolama çözümleri aynı zamanda dekoratif görünecek dergi standları, sepetler ve kutulardır.

4. İyi aydınlatma – Etkili bir masa lambası, işinize odaklanmanız için en iyi çalışma koşullarını sağlar – özellikle dışarısı karanlıksa. Çoğu zaman, bir tavan lambası yeterli olmaz. JYSK, hem dekoratif hem de kullanışlı olan çok çeşitli aydınlatma seçeneklerine sahiptir.


Ofis alanından ayrılmaya ihtiyacınız olursa, koltuk veya berjerde, laptopunuz için olan akıllı bir destekle oturabilirsiniz.

Ev ofis tasarımınız için ipuçları

Fonksiyonel ve çekici bir ev ofisinin nasıl oluşturulacağına dair ilham veren tasarım fikirleri için okumaya devam edin. Çalışma alanınız, evinizin ayrılmaz bir parçası gibi göründüğünde ev ofisinizde vakit geçirmekten daha çok keyif alırsınız.

1. Oturma odanızda bir ofis alanı yaratmak


Herkesin ofisini kuracak boş bir odası olmayabilir, bu nedenle, evdeki ev ofisinizin olabileceği diğer odalara yönelmek zorunda olabilirsiniz. Evinizde yaratıcı ve ilham verici bir ofis alanı oluşturmanın birçok yolu vardır. Örneğin, oturma odanızın bir köşesini veya duvarını ofise dönüştürebilirsiniz, böylelikle çocuklarınız arka planda oynamaya devam ederken evinizin alanından yararlanarak üretken olabilirsiniz. 


2. Ev ofisi mobilya düzeni

Çoğu insan masaüstünün odanın geri kalanıyla uyumlu olduğu bir tasarım seçer. Böylece, ofis mobilyalarınızı yerleştirmeyi düşündüğünüz odanın dekoruyla çalışma alanınız uyumlu olur. Oturma odanızın bir köşesi ofis alanı kurmak için mükemmel bir yer olabilir. Buraya sade bir masa, sandalye ve hatta belki depolama için küçük bir raf ünitesi ekleyebilirsiniz.


3. Yeni iç dizayn seçeneklerini düşünün

Yemek alanı, bir kanepe ve bir masa içeren birleşik bir oturma odası, odanıza daha fazla derinlik katar. Birkaç farklı odayı tek odada toplama konsepti, oda için birçok köşe/kullanım yarattığınızdan dolayı, odanın çok daha büyük görünmesini sağlar. Oturma odanızda bir ofis oluşturduğunuzda, odayı daha küçük gösterecek büyük, ağır mobilyalar yerine, odayı daha büyük gösterecek sade tasarımlı mobilya seçimi önemlidir. Örneğin, birçok evde kullanılan, İskandinav tarzıyla uyumlu sade, şık bir masa seçebilirsiniz.


4. Ev alanınızı en iyi şekilde değerlendirin

Oturma odasına kurulan bir masa, alanın en iyi şekilde kullanılmasını sağlar, bu da apartman dairesinde veya evinde alanı olmayan kişiler için mükemmel bir çözümdür. Alanın kullanışlılığını maksimuma getirmek için, bitkiler ve kullanışlı ofis aksesuarları ekleyin.


5. Ofis alanınızı düzenli tutun

Oturma odanızda bir ofis kurmak, masanızı düzenli ve tertipli tutmak zorunda olduğunuz anlamına gelir. Bunun bir yolu, direkt olarak masanın üzerine veya bazı raflara yerleştirilecek, hasır saklama sepetleri veya diğer şık saklama kutularından edinmek olabilir. Bu, ihtiyacınız olan her şey elinizin altındayken, aynı zamanda kolayca toparlayabileceğiniz anlamına gelir. Oturma odanızdaki ofis mobilyalarının, çok fazla alan kaplamaması ve kargaşa yaratmaması gerektiğini unutmamak gerekir.