Alan ve düzen yaratan kitaplıklar

Evde düzeni sağlamak için, raf üniteleri, oda bölme panelleri ve raf sistemleri idealdir ve saklama alanı ihtiyacını karşılamak için tasarlanmıştır. Oda bölme panelleri, isminden de anlaşılacağı üzere odayı bölmek ve daha küçük alanlar oluşturmak için kullanılır. Çoğu ev, bir veya iki raf ünitesine sahiptir. Örneğin, oturma odası veya ofisteki bir kitaplık, giysileri ve ayakkabıları koymak için gardıroptaki bir raf ve mutfak veya oturma odasında ekstra alan olarak kullanılabilecek cam kapaklı bir vitrin.
JYSK’un depolama alanı sunan mobilya çeşitleri akıllı oda bölme panelleri ve çekmeceli raflardan, kullanışlı vitrinler ve dekoratif kitaplıklara kadar uzanır. Çeşitlerimizi keşfedin ve ihtiyaçlarınıza uygun depolama çözümünü sunan mobilyaları edinin. JYSK’da çok çeşitli boyutlarda ve renklerde; ahşap, metal, bambu, meşe ve melamin gibi farklı malzemelerde ürünler sunuyoruz.

Yeni bir kitaplıkla yaratıcı bir depolama sistemi

Kitaplıklar ve oda bölme panelleri, tüm odalarda depolama için harikadır. Çeşitli renk, boyut, ve malzemelerdeki geniş kitaplık yelpazemiz herkes için bir seçenek sunar. Ahşap, bambu, metal ve beton görünümlerle, depolama için stilden ödün vermek zorunda kalmayacaksınız! Oturma odası, yatak odası ve yemek alanı için mükemmel çeşitli kitaplık ve seperatörler arasından seçiminizi yapın. Kitaplıklar ve seperatörler, bir odada iki oda görünümü oluşturmak için ideal çözümdür. Beyaz renkteki merdiven kitaplıklarımızla tarz ve kolaylığa bir arada sahip olun. Eğer okumayı seviyorsanız ve büyük bir kitap koleksiyonunuz varsa, kitaplarınıza hayranlıkla bakabileceğiniz ve istediğiniz zaman kolaycak ulaşarak okuyabileceğiniz bir kitaplık tercih edebilirsiniz.

Kitaplığınız veya seperatörünüzde çeşitlilik yaratmak ve ideal kullanım için, bölmelerden bazılarına kutular ve sepetler ekleyin. Sepetlerden faydalanmak, eşyaları toparlamayı kolaylaştırdığından evdeki karışıklıktan ve çocuk odasındaki oyuncak karmaşasından kaçınmak için akıllı bir çözümdür. Eşyalarınızı sergilemek istemiyorsanız, kapıları ve çekmecesi olan bir kitaplığı seçmeyi düşünebilirsiniz.

Kitaplık ve seperatörlerimiz, BASIC, PLUS ve GOLD olarak üç temel kategoride mevcuttur. Bu kategoriler, paranızın karşılığını fazlasıyla aldığınız uygun fiyatlarla üstün kalitede üç farklı kalite seviyesini temsil eder. Bütçeniz ne olursa olsun, BASIC, PLUS ve GOLD ile kontrol sizde. Paranızın karşılığında harika kalite için BASIC'i seçin. Daha fazla seçenek ve kaliteyi makul fiyatlarla bulmak için PLUS'ı seçin. En iyi malzemelerden üretilmiş üstün kalite için GOLD'u seçin. Tümü uygun fiyatlarla!