Konfor ve şıklığı bir araya getiren ofis sandalyeleri

Ev veya çalışma alanınız için yeni bir ofis sandalyesi mi arıyorsunuz? JYSK'da, her ortamda şık görünen ve konforlu ergonomik çalışma masası sandalyeleri bulacaksınız.  

Sağlam ve dayanıklı malzemelerden üretilmiş sandalyelerimiz uzun yıllar kullanabilirsiniz. Kolçaklar, yüksekliği ayarlanabilir oturma yerleri ve sırt desteği gibi fonksiyonel özelliklerle donatılmış ofis koltuklarımız, uzun çalışma saatleriniz boyunca rahat etmenizi sağlar. Modern ve klasik tasarımlarıyla her zevke hitap eden sandalyelerimiz, çalışma alanınızın dekorasyonu ile uyum yakalayacak. 

JYSK ile konforlu ve şık bir çalışma alanı oluşturmak çok kolay! JYSK'da her bütçeye uygun ofis sandalyeleri bulabilirsiniz. JYSK'da ayrıca, ofis sandalyenizi tamamlayacak çalışma masaları, kitaplıklar ve diğer ofis aksesuarları da mevcuttur. 

Hemen en yakın JYSK mağazasına uğrayın veya web sitemizi ziyaret edin ve size en uygun ofis sandalyesini seçin! 

Doğru ofis sandalyesi nasıl seçilir?

Size uygun doğru ofis sandalyesini seçebilmek için, evinizde veya çalışma alanınızda harcadığınız zamanı göz önünde bulundurmak önemlidir. Sıklıkla evden çalışıyorsanız, sandalyenin konforu önceliğiniz olmalıdır. İhityaçlarınıza göre ayarlanabilen, ergonomik özellikleri bulunan bir ofis sandalyesi seçtiğinizden emin olun. Alışveriş yapmadan önce dikkat etmeniz gereken birkaç özellik şunlardır. 

  • Ayarlanabilir – yükseltme / alçaltma fonksiyonu ile koltuk yüksekliğinin, oturma yerinin ve arkalığın ayarlanması masanızla doğru mesafede olmanız sağlar
  • Döşemeli arkalık ve koltuk – kolçaklı veya kolçaksız optimal desteği ve oturma konforunu sunar, kollar desteklendiğinde bilgisayar karşısında daha rahat bir pozisyon alabilirsiniz
  • Koltuk başlığı – boyun kasları için rahatlama sağlar
  • Eğim fonksiyonu – masanın üzerine asılmak yerine arkanıza yaslanarak rahatlayabilirsiniz

Masada ne kadar zaman geçirdiğinizi dikkate alın. Vaktinizi oyun oynayarak mı çalışarak mı geçiriyorsunuz? Sandalye özelliklerini buna göre ayarlayın. Ofis sandalyesini ne kadar çok kullanıyorsanız, sandalye o kadar ayarlanabilir olmalıdır. 

Doğru oturma pozisyonu için ipuçları

Herkes için doğru olan tek bir oturma pozisyonu yoktur, herkesin oturuş yapısı farklıdır. Ofis sandalyesinde uzun süre oturuyorsanız pozisyonunuzu değiştirebilmek bedeninize iyi gelecektir. Masanızı ofis sandalyenizin yüksekliğine uygun şekilde ayarlamayı unutmayın. Ayakta masa seçerek gün içinde çalışma pozisyonlarınızı değiştirebilirsiniz.