Ofisinize son dokunuşu JYSK aksesuarlarıyla yapın

Ofisiniz tamamlanmış gibi görünüyor ama hala bir şey eksik mi hissediyorsunuz? JYSK ofis aksesuarlarıyla dekorunuza son dokunuşu yapabilirsiniz. 

Ofis koltuğunuzun tekerleklerinden zemini korumak için bir sandalye minderi satın alabilirsiniz. Hem ahşap zeminler hem de halılar için uygun altlıklarımız mevcuttur. 

Bilgisayar ekranınızı göz hizasına yükselterek daha ergonomik bir çalışma ortamı oluşturabilirsiniz. JYSK'da siyah, beyaz veya bambu renklerde monitör standları, farklı çalışma masalarınız ile uyum yakalayacak. Eğer bir çalışma masanız yoksa veya oturuş pozisyonunuzu değiştirmek istiyorsanız dizüstü bilgisayar destekleriyle her yeri çalışmak için mükemmel bir alana dönüştürebilirsiniz. 

Depolama ihtiyacınızı karşılamak için kitaplık ve KANSTRUP servis arabaları gibi depolama çözümlerini kullanabilirsiniz. Bu seçenekler ofisinize şıklık katarken aynı zamanda işlevsellik de sağlar. 

JYSK ofis aksesuarları ile ev ofisinizi tamamlayın ve iş hayatınıza konfor ve estetik katın! 

Ofis aksesuarı yelpazemizi keşfedin

Bir sandalye altı paspası, ofisinize mükemmel bir dokunuştur, ofis sandalyenizin hareket kabiliyetini arttırmakla kalmaz, aynı zamanda zemin, halı veya kilim koruyucusu görevi görür. Paspaslar, ofis sandalyesi tekerleklerinden kaynaklı çiziklerden kaçınmanın veya halınızın ezilmemesini ve lekelenmemesini sağlamanın kolay bir yoludur. Sandalye altı paspasınızı şık bir bilgisayar masası ve ofis sandalyesiyle tamamlayın ve verimliliğinizin kısa sürede arttığını görün! Laptop destek standlarımız evde, yataktan veya kanepeden çalışanlar için işlerini yapmayı kolaylaştırır. Çeşitli çekmece ünitlerimizle, evrak ve dosyaları kolaylıkla depolayın ve çalışma alanınızı karmaşadan kurtarın. Tüm ofis aksesuar çeşitlerimize hemen göz atın.