Ramazan tatili nedeniyle alınan idari izin kapsamında ülkemiz gümrükleri 8-15 Nisan tarihleri arasında hizmet vermeyecektir. Sipariş telimatlarında, iş günü hesaplamalarına bu tarihler arasındaki günlerin dahil edilmediğini belirtmek isteriz. Mutlu bir bayram geçirmenizi dileriz.

GOLD S100 yatak
HASLEV yatak
beyaz nevresi takımlı yatak

Yatak odası mobilyaları ve uyku gereksinimleri

Yatak odanız, kişiliğinizi yansıtan canlı ve renkli bir alan mı yoksa günlük hayatın kaygı ve dertlerinden uzak, huzurlu ve dingin bir liman mı?

Yatak odası tasarımlarına yaklaşımınız ne olursa olsun, JYSK'da yatak odanızı zerafetle dizayn etmenize yardımcı oluruz. Günlük hayatın yoğunluğunda, hepimiz zaman zaman bu küçük lükse ihtiyaç duyarız. Sadece birkaç basit yöntemle, lüks bir tatil beldesinde kaldığınızı düşlemenizi ve hayallere dalmanızı sağlayan modern bir yatak odası yaratabilirsiniz. Temelden başlayalım, rahat ettiğiniz ve tasarımını etrafında şekillendirebileceğiniz bir renk şeması. Seçeneklerinizi daraltmakta zorluk yaşıyorsanız, broşürlerimizde ve online mağazamızda klasik veya lüks yatak odası fikirlerine göz atabilirsiniz. Sonrasında yatak odası mobilya takımlarının, yatak ve dolap gibi önemli parçalarını seçer ve odanızı nevresim takımları, halılar, minder ve lamba gibi aksesuarlarla süsleyerek tamamlarsınız. 

 

Yatak odanız için en doğru seçim

Uyku kültürü uzmanları olarak, yatak odası mobilyası ve uyku gereksinimleri seçeneklerimizle gurur duyuyoruz. Her gece iyi bir uyku çekebilmek için doğru yatak, yatak odası mobilyası ve karyolayı tercih etmek, kendiniz ve aileniz için yapabileceğiniz harika bir yatırımdır. Gerçek İskandinav tasarımını yansıtan yatak odası mobilyası koleksiyonumuz, her bütçeye uygun bir seçenek sunacaktır.

Tüm uyku gereksinimleriniz JYSK'da

JYSK mağazaları kapsamlı bir kaliteli mobilya ve İskandivan stili aksesuar yelpazesine sahiptir. Çoğu mağaza, parçaların beraber nasıl olduğunu görme fırsatının yanı sıra ilham verici oda setleri şeklinde düzenlenmiştir.Karyolalar, katlanabilir yataklar veya misafir yatakları, ranzalar, bazalar, yataklı kanepeler ve çok daha fazlasını içeren, her dekorasyon stiline ve amacına uyacak kapsamlı bir yatak yelpazesini sizlere sunuyoruz. Ayrıca yatak tabanları, komodinler, yatak başlıkları, yataklar, yorganlar, yastıklar ve çok daha fazlasını içeren ürünlerimizden seçebilirsiniz. Gelin ve göz atın!