Kaliteli gardroplar, kaçırılmayacak fırsatlarla

Gardırop yatak odanızın önemli bir mobilyasıdır. Tüm kıyafetlerinizi tek bir yerde toplar ve yatak odanızda düzeni kolaylaştırır. JYSK’da, farklı boyutlarda ve modellerde gardırop çeşitlerimiz mevcuttur, böylece ister kıyafetlerinden vazgeçemeyen bir istifçi olun ister bir minimalist, size uygun bir seçenek daima vardır. Normal kapılı, sürgü kapılı, çekmeceli veya yerleşik aynalı şık tasarımlı dolaplar arasından seçiminizi yapın.

Meşe, siyah veya beyaz kaplamalı gardıroplara ek olarak, ilave dolap alanı olarak yazlık evinizde veya karavanınızda kullanabileceğiniz kumaştan dolaplarımız da var. Gardıroplar kıyafet depolamak için ideal olmanın yanı sıra, antre, ofis veya misafir odası gibi evin farklı odalarında da kullanılabilir. Kapsamlı koleksiyonumuzu bugün keşfedin.

Kullanışlı gardıroplarla evinizde düzen sağlayın

Yatak odanız geceyi bitirdiğiniz son ve güne başladığınız ilk noktadır, bu nedenle sizi ve stilinizi yansıtan bir alan oluşturmak önemlidir. Yatak odanıza her girdiğinizde kıyafet yığınları ile karşılaşmamak için ihtiyacınıza uygun bir gardırobunuz olduğuna emin olmalısınız. JYSK’daki çok çeşitli gardıroplarımızla, işlevsellik için tasarımdan ödün vermek zorunda kalmazsınız. Siyah, beyaz ya da masif meşe; tek, çift veya dört kapaklı bir gardırop. Aradığınız gardırop nasıl olursa olsun, JYSK’da size uygun bir seçenek bulacaksınız. Daha geleneksel bir seçim söz konusu olduğunda, İskandinav iç dizaynını canlı tutun. Modern tasarımları tercih ediyorsanız parlak bitişli şık sürgü kapılı gardıroplar da dahil olmak üzere aralarından seçebileceğiniz pek çok çeşitimiz var. Kıyafetlerinizi giydiğiniz an üzerinizde nasıl durduklarını görmek için aynalı bir gardırop tercih edebilirsiniz. Böylece alandan tasarruf yaparken her denemeniz için yer değiştirmek zorunda kalmazsınız.

Gardırop seçerken nelere dikkat etmelisiniz?

Gardırop yatak odanızın önemli bir mobilyasıdır. Gardırobunuzu seçerken yatak odanızın dekorunu ve odanın boyutunu dikkate almalısınız. JYSK’da, birçok farklı stil, boyut ve renkte gardıroplar bulacaksınız. Örneğin sade beyaz veya geleneksel, meşe kapıları, çekmeceleri ve aynası bulunan bir gardırop modeli seçebilirsiniz. Bazı gardıroplar tipik kanatlı kapılara sahipken diğerleri sürgü kapılara sahiptir.. Alanınız darsa sürgü kapılı bir gardırop fazla yer kaplamadan açılıp erişilebildiği için avantajlı olabilir.

JYSK’da, gardırobunuzu istediğiniz gibi düzenlemek için çeşitli aksesuarlar da bulacaksınız. Örneğin, çoraplarınız ve diğer küçük eşyalarınız için ekstra alana ihtiyacınız varsa ilave bir çekmece eki satın almayı düşünebilirsiniz.

Gardırobunuzu düzenlemek için ipuçları

1. Dolabınızdaki en erişilebilir bölgeye en sık kullandığınız kıyafetleriniz yerleştirin. Böylece en rahat hissettiren kıyafetleriniz daima elinizin altında olur, doğru giysilerinizi bulmak için fazla zaman harcamanız gerekmez ve hazırlanma süreniz kısalır. 

2. Şifonyer kullanıyor musunuz? Odanızda görünmesini istemediğiniz kıyafetlerinizi saklayabileceğiniz bir şifonyeriniz yoksa çekmeceleri olan bir dolaba ihtiyaç duyabilirsiniz. Yatak odanızla uyum sağlayacak şifonyer modellerimize göz atmak isterseniz tıklayın

3. Mevsime uygun olmayan veya kullanmadığınız kıyafetlerinizi ayırma alışkanlığınız varsa, üst bölümünde yüklük alanı olan bir gardırop sizler için mükkemmeldir. Dolabınızın askılık kısmındaki ve çekmecelerindeki yoğunluğu hafifleterek, kıyafetlerinizi daha kolay bulmanızı sağlar. Ayrıca bir yüklük bölümü misafir çarşaflarınızı ve mevsimlik yorganlarınızı depolamanıza olanak tanır. 

Fiyat, bütçe ve kalite

Temel öğelerimizi üç kategoriye ayırdık: BASIC, PLUS VE GOLD. Bu kategoriler, paranızın karşılığını fazlasıyla aldığınız üç farklı kalite ve fiyat seviyesini temsil eder. Dolaplar da bu gruplandırmaya dahildir. Böylece sizin için doğru fiyata ve doğru mobilyayı aldığınıza emin olabilirsiniz. Bütçeniz ne olursa olsun, BASIC, PLUS ve GOLD ile kontrol sizde. Paranızın karşılığında harika kalite için BASIC'i seçin. Daha fazla seçenek ve kaliteyi makul fiyatlarla bulmak için PLUS'ı seçin. En iyi malzemelerden üretilmiş üstün kalite için GOLD'u seçin. Tümü uygun fiyatlarla!