Her tarza uygun çalışma ve oyun masaları

Evden mi çalışıyorsunuz yoksa yeni bir oyun alanına mı ihtiyacınız var? Doğru çalışma masasıyla işinize odaklanmak veya oyununuzda seviye atlamak için kendinize özel bir alan yaratabilirsiniz. 

Öncelikle masanıza yönelik ihtiyaçlarınızı belirleyerek işe başlayın. Nadiren kullanacaksanız, basit bir masa yeterli olacaktır. Ancak, uzun saatler kullanacaksanız, çekmeceli ve raflı bir masa modeli seçmeniz daha iyi olacaktır. Ayarlanabilir yükseklik de uzun süre bilgisayar başında olanlar için büyük fayda sağlar. Bir düğmeye basarak masanızı yükseltip alçaltabilir, ayakta çalışarak enerji toplayabilir ve yeniden odaklanabilirsiniz. 

JYSK'da, her zevke ve bütçeye uygun çok çeşitli çalışma ve oyun masaları arasından ihtiyaçlarınıza ve tarzınıza en uygun modeli seçebilirsiniz. Masanızla mükemmel uyum sağlayacak ofis sandalyeleri ve oyuncu koltukları için JYSK'a göz atın ve hayalinizdeki çalışma veya oyun alanını yaratın! 

Tüm çalışma alanlarına uygun masalar

Bir masa, ev ofisinizin temel bir parçasıdır. JYSK’da, çalışma masaları ve bilgisayar masaları için farklı model, boyut ve materyaller bulacaksınız. Küçük masalar, hafif ofis işleri için mükemmelken, evden çalışma alanı olarak kullanılan bir ofise, çoğunlukla çekmeceli; kitaplar, dosyalar ve çeşitli evraklarınız için yeterli alan bulunan geniş bir masa gerekir.

Ek olarak, işlerinizi saatlerce oturarak yapmanız gerekiyorsa, sırtınıza optimal desteği verecek bir ofis koltuğu almayı da seçebilirsiniz. Çalışma alanınızın iyi ışık alması gerektiğini de unutmayın.

Her ihtiyacınıza uygun oyuncu masaları

Doğru oyun alanı kurmak iyi bir masa gerektirir. Oyuncu masasına yatırım yaparken kendi ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçmek önemlidir. JYSK’da, yerleşik LED ışıklı, bardak tutuculu ve kablo kapaklı, akıllı oyun masaları bulacaksınız. Masanın yüksekliğine göre ayarlanabilecek bir oyuncu koltuğu seçmeyi unutmayın.

Ayarlanabilir masaların avantajları

Ofis işleri genellikle saatlerce bilgisayar başında oturmayı gerektirir. Bu yüzden, ergonomik olarak doğru oturmanız ve çalışma pozisyonunuzu gün içinde birkaç kere değiştirmeniz önemlidir. Yüksekliği ayarlanabilir bir masayla bunu kolayca yapabilirsiniz, gün boyunca rahatça oturma ve ayakta durma imkanı vererek çalışma alanınızı yükseltip alçaltma özgürlüğü sunar. JYSK’da çelik çerçeveleri, siyah ve beyaz renklerde kaplamalı yüzeyleri ile ayarlanabilir masalar bulacaksınız. Ayakta masa kullanmanın yararlarından sadece birkaçını aşağıda listeledik.

  1. Ayakta masalar sırt ağrılarınız azaltabilir.
  2. Ayakta çalışmak gün içinde daha fazla kalori yakmanıza yardımcı olabilir.
  3. Ayakta masalar modunuzu iyileştirebilir.
  4. Ayakta durmak verimliliğinizi arttırabilir.