Üç farklı tip ev ofis koltuğu ve ofis masası

Ev ofisiniz için doğru koltuğu seçin

Yeni bir ofis koltuğu almaya karar verdiğinizde dikkate almanız gereken birkaç nokta vardır: 

  1. Ne tür bir malzeme tercih edersiniz? Suni derinin temizlenmesi kolay olsa da kumaş  veya file tipi özellikle sıcak dönemlerde daha rahat olabilir. 
  2. Ne kadar sırt desteği istiyorsunuz? 
  3. Bir çalışma odanız mı var, yoksa yeni ofis koltuğunuzun yemek odası veya oturma odası mobilyalarınıza uyum sağlamasını mı istiyorsunuz? 

Bu blog yazısında JYSK'da sahip olduğumuz farklı ofis koltuğu seçenekleri konusunda size rehberlik edeceğiz.

Yönetici tipi ofis koltukları

İşinizin başına geçtiğinizde bir patron gibi hissetmek mi istiyorsunuz? O halde TJELE tam size göre bir sandalye. TJELE, yüksek arkalığı, yoğun dolgulu koltuğu ve kolçaklarıyla birinci sınıf bir ofis koltuğu seçimidir, yüksekliği ayarlanabilir ve uzun süre çalışmak için son derece rahattır. Yüzey suni deriden yapılmıştır ve temizlenmesi ve bakımı kolaydır.


SKODSBORG, TJELE ile aynı birinci sınıf görünüme sahiptir ancak uzun süre oturduğunuzda kalçalarınızda ve sırtınızdaki yorgunluğu azaltan kumaştan yapılmıştır. SKODSBORG'un siyah rengi de mevcuttur.

Bir ofis masasında gri kumaş ofis koltuğu


Daha fazla rahatlık istiyorsanız ekstra bel desteğine sahip fileli ASPERUP ofis koltuğu sizin için harikadır. File nefes alabilen bir malzemedir böylece sıcak havalarda bile rahatlığınızdan ödün vermezsiniz.

Siyah ayarlanabilir masada fileli ofis koltuğu

Stil sahibi ofis sandalyeleri

Özel bir çalışma odanız yoksa ve oturma odasından çalışıyorsanız, dekorasyonunuza uygun bir sandalye tercih edebilirsiniz. Suni deriden, krom tabanlı, yüksekliği ayarlanabilir SNEDSTED ofis koltuğu şık bir seçimdir.


JONSTRUP ofis koltuğu, JONSTRUP yemek sandalyeleri ile uyum sağlar, yemek masanız aynı zamanda çalışma masanız ise evinizde uyumlu bir görünüm yaratabilirsiniz.

ABILDHOLT, ayarlanabilir yüksekliği ve rahat koltuğu olan, gri kumaştan bir ofis koltuğudur. Sırt kısmı oturduğunuzda omurganızı destekleyecek şekilde dizayn edilmiştir.

Pencere kenarında ayarlanabilir ofis masasında kumaş ofis koltuğu

Oyuncu koltukları

Eğer oyun oynamaktan keyif alıyorsanız, uzun oyun seansları sırasında fiziğinize dikkat etmeniz önemlidir. Özel bir oyuncu koltuğu tam size göre olabilir. Yüksekliği ayarlanabilen ve uzun oyun seansları sırasında tepkimeyi hafifletmek için kademesiz eğim fonksiyonuna sahip olan HAVDRUP'da göz atabilirsiniz.

Oyuncu sandalyesi ve masası