KOKKEDALÇalışma sandalyesi KOKKEDAL bej kumaş/bej
Tüm fiyatlarımıza KDV dahildir
Aksesuarları hatırla
KOKKEDAL çalışma sandalyesi, odaklanmanızı desteklemek için konfor sunar. Çalışma sandalyesi, uzun süre masa başında çalıştığınız zamanlar için ideal, pratik ve rahat bir sandalyedir. Farklı masa tipleriyle uyum sağlar ve daha esnek oturma pozisyonları sunar. Bu nedenle evden çalışma günleri veya küçük alanlar için iyi bir seçimdir. Oturma yeri yumuşak bej kumaş ile kaplıdır, hem konfor hem de şıklık sağlar.
G54 x Y80-93 x D58 cm
Özellikler
- Ayarlanabilir yükseklik: Boyunuza ve oturma pozisyonunuza göre ayarlanabilir
- Güvenlik tekerlekleri: Sandalye kullanılmadığında otomatik olarak kilitlenir
- Kumaş: Yumuşak ve dayanıklı polyester
- Çelik taban: İyi bir denge ve sağlam destek
Ayarlanabilir yükseklik
Sandalye yüksekliğini boyunuza ve oturma alışkanlığınıza göre ayarlayabilirsiniz. Ayakların yere tam basması ve kolların masa ile aynı hizada olması daha uzun süre rahat kalmanıza yardımcı olur.
Güvenlik tekerlekleri
Tekerlekler basınç duyarlı fren mekanizmasına sahiptir. Sandalye kullanılmadığında otomatik olarak kilitlenir. Oturduğunuzda veya ağırlık uygulandığında tekerlekler serbest hale gelir.
Kumaş
Oturma yeri polyester kumaş ile kaplıdır. Yumuşak ve konforlu bir oturma sunar. Polyester, sık kullanıma rağmen formunu koruyan dayanıklı bir kumaştır.
Çelik taban
Sandalye, iyi bir denge ve sağlam destek sağlayan çelik tabana sahiptir. Çelik son derece dayanıklı bir malzemedir.
| Malzeme | Kalsiyum karbonat, PP (polipropilen), Kontrplak, Polyester, Poliüretan köpük, Çelik |
|---|---|
| Malzeme | Oturma yeri: Kontrplak, Polyester, Poliüretan köpük, Arka: Kalsiyum karbonat, Polyester, Poliüretan köpük, Çelik, Ayak: Çelik |
| İskelet | Çelik |
| Oturma yeri | Dolgu: Polyester, Köpük malzemesi: Poliüretan köpük, Köpük yoğunluğu: 25 kg/m³ |
| Yıldız taban | Çelik |
| Tekerlekler | PP (polipropilen) |
| Sırt dayanağı | Kumaş: Polyester, Köpük malzemesi: Poliüretan köpük, Köpük yoğunluğu: 20 kg/m³ |
| Dolgu malzemesi | Oturma yeri ve arka |
| Renk | Bej |
| İşlev | Gaz asansör, Tekerlekler basınca duyarlı bir fren mekanizmasına sahiptir. Güvenlik nedeniyle tekerlekler sandalye kullanılmadığında otomatik olarak kilitlenir. Oturduğunuzda veya koltuğa ağırlık uyguladığınızda tekerleklerin kilidi açılır. |
| Özellik | Yüksekliği ayarlanabilir |
| Monte edilmiş boyutu | Genişlik: 54 cm, Yükseklik: 80-93 cm, Derinlik: 58 cm |
| Oturma yüksekliği | 45-58 |
| Oturma derinliği | 45 |
| Montaj durumu | Kendiliğinden kurulum |
| Monte edilmemiş ebatı | Genişlik: 25 cm, Uzunluk: 58 cm, Yükseklik: 56 cm |
| Çevre ve Sağlık Sertifikası | FSC® 100% |
| Ağırlık | 10 kg |
| için test edildi | 110 kg |
| Maks yük | 110 kg |
| Üretici | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Comodità
Sedia per lo smart-working molto comoda ed esteticamente bella. Montaggio semplice e veloce.
Ad: GIULIANA
Béžová stolička
Je pohodlná, som spokojná splnila očakávanie.
Ad: Zuzana
Стол
Много красив и удобен стол.
Ad: Милена Божинова
Krzesło obrotowe
Bardzo fajne krzesło, cena ok. Polecam
Ad: Agnieszka
Skrivbordsstol
Skön stol, lätt att sätta ihop. Dottern blev nöjd.
Ad: Des
Доволни
Много красив и удобен доволни сме от покупката
Ad: Sibel
Moi työtuoli on hyvä niin väri
Hei työtuolin on hyvä paras väri sitä sen hienoa
Ad: Kira1
Estetic, comod si usor de montat!
Livrarea a fost rapidă, iar este scaunul perfect si foarte usor de asamblat, Recomand!
Ad: Oana Mosor
židle
super pomer kvalita cena snadna montaz, hotovo za 40 min.
Ad: denisa
Офис стол
Отлично съотношение качество цена.
Ad: Зорница Младенова
JYSK'da online alışveriş yaptığınızda, yakınınızdaki bir JYSK mağazasına veya doğrudan evinize veya iş yerinize olan çeşitli teslimat seçenekleri arasından seçim yapabilirsiniz:
TIKLA & AL - ÜCRETSİZ
Tıkla & Al ürünleri online şekilde ayırtıp, dilediğiniz bir JYSK mağazasından teslim almanıza olanak tanır. Ürünleri online olarak ayırttığınızda JYSK, siparişinizin 30 dakika içinde alınmaya hazır olacağını onaylar. Tıkla & Al seçeneği teslimat ücreti ödemeyeceğiniz anlamına gelir ve siparişinizi mağazadan teslim alana kadar ürünler için ödeme yapmazsınız.
MAĞAZADAN TESLİM AL - ÜCRETSİZ
Mağazalarımızda bulabileceğiniz ürün çeşidinin çok daha fazlasına online olarak ulaşabilirsiniz. Sadece online'da mevcut ürünleri satın almak istiyorsanız, tek yapmanız gereken web sitemizde ödeme yapmak ve ürünlerin sizin seçtiğiniz bir JYSK mağazasına teslimatını seçmek.
Ürünleriniz mağazaya teslim edilip alınmak için hazır olduğunda JYSK tarafından sizinle iletişime geçilecektir.
KÜÇÜK PAKETLERİN EVE TESLİMATI – FİYATLARI GÖR
Online alışveriş yaptığınızda, siparişinizin evinize, iş yerinize veya sizin için uygun olan herhangi bir yere teslimatını seçebilirsiniz.
Küçük paketler, posta yoluyla veya kargo dağıtım hizmetlerinde uzmanlaşmış bir şirket tarafından teslim edilir.
BÜYÜK PAKETLER, KARGO – FİYATLARI GÖR
Yataklar, kanepeler veya diğer mobilya türleri gibi büyük ve ağır ürünler satın alındığında, müşterilerin büyük bir kısmı eve teslimat seçeneğini tercih eder.
Teslimat hizmetimizin dakik olduğundan emin olmak için JYSK, dünyanın her yerinde tanınmış ve güvenilir kargo şirketleriyle çalışır.
SADECE MAĞAZADA
JYSK olarak geniş yelpazemizi hem mağazalarımızda hem de online olarak sunmaktan gurur duyuyoruz. Ancak bazı durumlarda, belirli bir ürün sadece Tıkla & Al üzerinden veya direkt olarak mağazalardan alınabilir. Bu, kırılabilen ürünler, ürün yelpazesinden çıkan ürünler veya yalnızca kısa bir süre için satılan ürünler için geçerli olabilir.
TESLİMAT FİYATLARI
Teslimat çözümmleri ve fiyatları hakkında daha fazlasını okuyun.
