Şık yemek odası tasarımları uygun fiyatlara

JYSK’dan bir yemek odası takımı, harika yemek masalarını ve sandalyelerini en iyi teklifle almanın akıllı bir yoludur. Tarzınızı belirleyin ve favori tasarımınızı bulun. Artık en güzel akşam yemeği sofralarına ev sahipliği yapmaya hazırsınız! Farklı seçenek ve tasarımlar arasından ister kompakt bir yemek odası için küçük bir bistro setine, ister geniş yemek odanız için uzatılabilir bir masaya ihtiyaç duyun, iç tasarımınıza uyacak çok çeşitli yemek odası takımlarımızda sizlere uygun bir seçenek vardır. Odanın geri kalan dekoruyla uyumlu bir yemek masası takımına sahip olmak önemlidir, ancak en önemlisi, oturduğunuzda masa ve sandalyelerin rahat olmasıdır. JYSK’da hem büyük hem de küçük yemek masalarımız mevcut, böylece yemek alanınız için ister dört kişilik ister sekiz kişilik bir yemek masası takımı arayın size uygun bir ürünümüz vardır.

Dar alanlar için şık ve kullanışlı yemek odası takımları

Alanınızın dar olması dekoratif tercihlerinizden vazgeçmeniz gerektiği anlamına gelmez. Oturma odanıza küçük bir yemek masası takımı ekleyerek alandan tasarruf yapmak istiyorsanız veya mutfakta yemek yaparken dinlenebileceğiniz, sevdiklerinizin size eşlik edebileceği küçük bir takım arıyorsanız iki kişilik setlerimizi inceleyebilirsiniz.

Kalabalık sofraları seviyorsanız ancak büyük bir masa için alanınız yoksa EGENS yemek masası ve pek çok farklı uzatılabilir masa seçeneğimizle misafirlerinizi ağırlamak için her an hazır olabilirsiniz. Yemek masalarımız ve yemek masası sandalyelerimizin hoş kombinasyonlarıyla eviniz için mükemmel takımı bulmak JYSK’da çok kolay!

Bir yemek odası takımı ile dekorasyonunuzu tamamlayın

Masanın etrafında geçirilen zaman, gününüzden bahsetmek için harika bir fırsattır. Herkese rahat bir oturma yeri sunan ve tasarımınızla uyumlu bir yemek odası masası ve sandalyeleri her evin vazgeçilmezidir. Yemek odası takımınızı oturma odanız ile birlikte kullanıyorsanız, konsol ve vitrin gibi oturma odasının diğer parçalarıyla uyumlu olması önem taşır. İç dekorasyonunuzda hangi renkleri kullandığınızı düşünün.


Eğer kır evi stilinde beyaz renklerin yoğunlukta olduğu ferah ve sıcak hissettiren bir iç dizayn çizgisi benimsediyseniz EJBY yemek masası takımı tam size göre. Naturel tonları kullanmaktan hoşlanıyorsanız, çam, meşe veya koyu aşhap gibi kaliteli ahşap bitişli masaları rustik ve vintage ilhamlı çeşitlerimize göz atın. Alternatif olarak, metal ve cam masa üstleri ve farklı tarzda ayakları birleştiren modern ve endüstriyel seçeneklerimiz de mevcuttur.

Yemek masası seçerken nelere dikkat etmelisiniz?

Mükemmel yemek odası takımını seçerken değerlendirebileceğiniz birçok farklı çeşit mevcuttur. Önemli bir faktör masanın ölçüsüdür. JYSK’un iki, dört ve altı kişilik ya da daha geniş ailelere yetecek uzatılabilir çeşitleri arasından seçim yapabilirsiniz. Diğer bir öncelik de konforlu bir yemek odası takımı seçmektir, rahat edeceğiniz döşemeli veya minderli geniş sandalye seçeneklerimiz mevcut. Ayrıca, masanın şekli de önemlidir, yuvarlak masalar sosyalleşme için mükemmelken, kare ve dikdörtgen seçenekler yemek alanınız için daha uygun olabilir.

Artık ihtiyaçlarınızı bildiğinize göre, tarzınızı yansıtan bir yemek odası takımını bulmaya odaklanabilirsiniz. Çam, meşe veya koyu aşhap gibi kaliteli ahşap bitişli masaları rustik ve vintage ilhamlı çeşitlerimize göz atın. Alternatif olarak, metal ve cam masa üstleri ve farklı tarzda ayakları birleştiren modern ve endüstriyel seçeneklerimiz de mevcuttur.

Farklı yemek odası tasarımlarını birleştirmek mi istiyorsunuz?

Yemek masanızın etrafında farklı sandalyeleri buluşturmak gibi modern bir stil benimsemek istiyor olabilirsiniz. Ya da farklı tonlardaki ahşapları kombinleyerek daha vintage bir yemek odası takımı yaratabilirsiniz. Seçim sizin.

Masa ve sandalyeleri ayrı ayrı seçebilir, ve tarzınızı yansıtacak yemek odası görünümüne sahip olabilirsiniz. Geniş yemek masası koleksiyonumuzu ve yemek masası sandalyesi koleksiyonumuzu incelemek için tıklayın.

Yemek masası takımınızı büfe ve vitrin ile tamamlayarak, şık tabaklarınızı ve bardaklarınızı sergileyebilir ve ekstra depolama alanı yaratabilirsiniz.