eytin yeşili yemek sandalyesi, yumuşak bej yemek sandalyesi ve yumuşak şeftali/mercan yemek sandalyesi

Modern evler için rengarenk yemek sandalyeleri

Sevdiklerimizle en çok beraber vakit geçirdiğimiz alanlar evimizin kalbidir ve yemek odası bu alanların başında gelir. Yoğun günlük yaşamlarımızda hızlı kahvaltılardan rahatlatıcı akşam yemeklerine, arkadaşlarla ve aileyle buluşmalara kadar yemek alanı, hayattaki en değerli ortak anılarımızın yaratıldığı yerdir. Bu sebeple sizin ve ailenizin ihtiyaç ve tercihlerine uygun yemek düzenini kurmak daha da önemli hale gelir.

Yemek düzeninizi geliştirmek ve yenilemek için en kolay yollardan biri olarak renkli yemek sandalyelerini kullanabilirsiniz. Yemek alanınızın konforunun ve genel estetiğinin önemli bir parçası olan yemek sandalyesi, evinizin atmosferini ve ambiyansını şekillendirmede önemli bir rol üstlenir.

Rengarenk sandalyelerle kişiliğinizi ön plana çıkarın

Minimalist tarzlarıyla bu renkli yemek sandalyeleri, evinize zarif ve eğlenceli bir renk dokunuşu yapar. Yumuşak ifadesi ve ergonomik tasarımı, yemek alanınızı vakit geçirmek için keyifli bir alan haline getirirken, ince ama göz alıcı renk çeşitliliği, dekorunuzda kendinizden bir parça bulmanızı sağlıyor. İster pastel tonların dingin sakinliğine, ister toprak tonlarının yumuşak sıcaklığına kapılın, bu sandalyeler tarzınızı ortaya koyacak ve yemek alanınızı tamamen size özgü kılacak geniş bir seçenek yelpazesi sunuyor.

Tozlu şeftali renginde BISTRUP yemek sandalyesi

Pastel mercan, gül kurusu, tozlu şeftali; aynı yürek ısıtan tonları ifade eden pek çok zengin terim vardır. Renk için hangi terimi kullanırsanız kullanın, tozlu şeftali rengindeki BISTRUP yemek sandalyesi, yemek alanınıza bir tutam neşe getirecek. 

Yumuşak, organik şekillere sahip koyu mavi sandalyeler

Lacivert BISTRUP yemek sandalyesi ve mavi EJSTRUP yemek sandalyesi, mavinin koyu tonlarının birçok eve ne kadar iyi uyum sağladığını mükemmel bir şekilde kanıtlıyor. Her iki sandalye de sakin, aydınlık iç mekanlara çok yakışan güzel, canlı mavi tonlarında gelir. Çarpıcı renklerin kullanımının istisna olmaktan ziyade kural olduğu canlı evlerde ise ahenk yaratırlar.

Zeytin yeşili tonlarla doğayı hissedin

Renkli sandalyeler söz konusu olduğunda parlak ve canlı tonları tercih edenler olduğu gibi daha sakin ve topraksı tonları tercih edenler de vardır. Koyu zeytin yeşili sofistike ve zarif bir renk olarak aklımızda yer ediyor. Beyaz, siyah veya gri tonlarından oluşan bir ev tercih ediyorsanız, toprak tonları iç mekan tarzınızdan ödün vermeden evinize renk katmak için mükemmeldir.

Bej ve kumun parlak ve canlı tonları 

Bej tonlarının zamansız popülerliğinin bir sebebi var. Parlak bej veya kum rengindeki yemek sandalyeleri, aşırı dramatik olmadan veya spot ışıklarını üzerlerine çekmeden çok çeşitli iç mekan stillerini tamamladıkları için birçok evin dayanak noktasıdır. Evinize  yakışacak bir yemek sandalyesi arıyorsanız bej ve kum renklerindeki BISTRUP ve EJSTRUP yemek sandalyeleri sizin için doğru seçim olabilir.

Koyu bej yemek sandalyeleri ve ahşap yemek masası
BISTRUPSandalye BISTRUP kum/meşe
1250,00 TL/adt
1799,00 TL /adt
Açık bej yemek sandalyeleri ve beyaz yuvarlak yemek masası
EJSTRUPSandalye EJSTRUP bej kumaş
1350,00 TL/adt
1799,00 TL /adt

Renkli yemek sandalyeleri söz konusu olduğunda, BISTRUP ve EJSTRUP, renk cümbüşüyle yemek alanınızı aydınlatırken aynı zamanda evinize hayat ve neşe getirmek için harika seçeneklerdir. Daha renkli sandalyeler için birden fazla farklı renkte sunulan JONSTRUP yemek sandalyelerine bir göz atın.

Daha fazlasını keşfedin

Doğru yemek masası boyutunu nasıl seçersiniz?

Doğru yemek masası boyutunu nasıl seçersiniz?

Yemek sandalyesi nasıl seçilir?

Yemek sandalyesi nasıl seçilir?