Kırlentler ile evinize son dokunuşu yapın

Bir kanepeye veya sandalyeye minder eklemek, odaya hoş ve zarif bir dokunuş getirebilir ve dekoru gerçekten tamamlayabilir. Canlı renklerden ve harika dokulardan, çarpıcı tasarımlara ve sade desenlere kadar - minder yelpazemiz, tarzınızı istediğiniz her yerde göstermenizi sağlar. İster trendlere ayak uydurmak ve tarzınızı değiştirmek, isterseniz zamansız bir tasarıma sahip olmak için bir minder tercih edin, aradığınızı JYSK minderlerinde bulacaksınız.

Dekoratif kırlentleri evinizin her odasına serpiştirin

Minderler, yeniden dekore etmek zorunda kalmadan evinize yeni bir hayat vermenin harika bir yoludur. Minderler evinize dekoratif tasarım, ilave renk ve konfor katabilir. Otel odası şıklığı için yatağınıza minderler serpiştirin veya ev dekorunuza derinlik katmak için koltuğunuza dekoratif minderler ekleyin. Kırmızı, pembe ve yeşil tonlarında geniş bir minder yelpazemiz bulunur. Kadife ve suni kürk minderlerimizle, lüks dokular arasından seçim yapın veya yaprak desenli, sloganlı minderler veya geometrik tasarımlar gibi desenli minderler ile tamamen tasarımdan tercih yapın.

Evinize konfor ve stil katın

Yumuşak bir örtü ve birkaç minderle ne kadar fark yaratabileceğiniz inanılmaz. O halde, kanepeniz sıkıcı görünüyor, en sevdiğiniz sandalyenin biraz TLC'ye ihtiyacı varsa veya yatağınız sade kalmışsa, yardım yolda. Oldukça geniş bir minder yelpazemiz mevcuttur ve tasarımlarımızı düzenli olarak güncelliyoruz; bu, istediğiniz zaman yeni bir görünüm bulabileceğiniz anlamına gelir. Rahat suni kürk minderler, modaya uygun şık tasarımlı minderler veya çarpıcı fotoğraf baskılı minderler arasından seçim yapın – dekorunuzu mükemmel şekilde tamamlayan, kendi kişisel koleksiyonunuzu oluşturmak için stilleri, renkleri ve boyutları karıştırın ve eşleştirin.
 

Makul bir bütçeyle yenilik yaratın

Yeni bir kanepeye yatırım yapmayı göze alamıyorsanız, odanızın görünümünü sadece minderlerle yenilemek çok kolaydır. Dekoratif minderler özellikle bütçeye uygun dekorasyon için uygundur, çünkü minderlerin renkleri ve stilleri mevsime göre değişebilir, bu nedenle oturma odanıza yepyeni bir görünüm kazandırır. Daha küçük parçalarla, ev mobilyalarınıza işlevsellik kazandırabilir ve yeni minderlerle farklı bir görünüm yaratırken mevcut trendleri takip edebilirsiniz.