Plaj, bahçe ve veranda için şezlonglar

Bahçe, plaj ve verandanız için şık şezlonglar JYSK'da sizleri bekliyor.  Alüminyum, sert ağaç ve polirattan gibi farklı malzemelerden siyah, gri, beyaz, ahşap ve doğal renklere sahip şezlonglar arasında ihtiyaçlarınıza ve zevkinize uygun bir seçenek daima vardır. İyi bir kitap ve soğuk bir içecekle uzanmak ve güneşin tadını çıkarmaktan daha iyi bir şey var mı?  

Rahat bir şezlong, dinlenmenin en iyi yoludur. Yatar bahçe sandalyeleri ve plaj koltukları kullanışlı olsa da, bir şezlonga uzanmanın tadını vermezler. Rattan şezlongumuz, okuma için en uygun konumu sunarken, bacakların tamamen esnemesini sağlamak üzere tasarlanmıştır. Çoğu JYSK şezlongunun yerini değiştirmek kolaydır, isterseniz güneş ışınlarından faydalanabilir veya gölgenin serinliğinin keyfini çıkarabilirsiniz.   
 
JYSK'dan bir şezlongla, rahatlayabilir, günlük stres ve koşuşturmayı ardınızda bırakabilirsiniz. Ürün yelpazemizi keşfedin ve iyi bir teklif yakalayın. 

Şezlongunuza uzanın ve açık havanın tadını çıkarın

Sıcak bir yaz gününün iyi bir kitap ve soğuk bir içecekle bahçenizde arkanıza yaslanıp dinlenmek için mükemmel bir fırsat olduğunu düşünüyorsanız, rahat bir şezlonga ihtiyacınız olacaktır! Satın almayı planladığınız şezlongu nasıl kullanacağınızı (terasta mı, plajda mı, havuz başında mı) çocuklar tarafından kullanılıp kullanılmayacağını ve ne sıklıkla kullanılacağını düşünün. Ürün yelpazemizde farklı ihtiyaçlarınıza uygun birkaç farklı şezlong çeşidimiz bulunmaktadır:

  • Hafif şezlonglar - taşıması ve bakımı pratik şezlonglardır.
  • Ahşap şezlonglar - görünüşte zariftir ve şezlonglar için yumuşak bahçe minderleri ile mükemmel bir şekilde tamamlayabilirsiniz.
  • Rattan bahçe şezlongları - dayanıklı ve temizlenmesi kolaydır ve bahçe mobilyalarınızın geri kalanıyla uyum sağlar
  • Minderli şezlonglar - son derece rahat ve lüks bir minderle birlikte gelir. Dış mekanınızı güzelleştirirken yumuşaklığının keyfine varırsınız.

Farklı renk ve görünümde şezlonglar

Bir şezlong, aynı zamanda birkaç işleve sahip olduğundan, yatar koltuğa iyi bir alternatiftir. Sırt kısmı çoğu modelde ayarlanabilir ve iyi bir konfor sağlarken bazıları katlanabilir, böylece, balkon gibi alanın kısıtlı olduğu yerlerde saklamak kolay olur. Tekerlekli bir şezlong satın alırsanız, daha fazla esnekliğe sahip olursunuz ve terasta veya bahçede kolayca hareket ettirebilirsiniz. JYSK'nın bazı şezlongları da renginin solmaması için UV ışınlarına karşı korumalıdır.