Çocuk Kilimleri & oyun zamanları için yumuşak oyuncaklar

Çocuklarınızın yatak odalarını veya oyun odasını baştan yaratmak mı istiyorsunuz? Veya belki bir oyun grubu yönetiyorsunuz ve kilim ve yumuşak oyuncaklar gibi birkaç eğlenceli ve pratik aksesuara mı ihtiyacınız var? Yeniden tasarlarken biraz da eğlenin! Sıra dışı ve ilgi çekici bir çocuk kiliminin eklenmesi tam da ihtiyacınız olan şey. Yol haritası ve köy halısı, saatlerce sürecek eğlencenin temelini oluşturur - kaymaz mat, çocuklarınızın iç mekanda oynaması için idealdir. Hafiftir ve kolayca hareket ettirilebilir, yani oyun zamanının yatak odası veya oyun odasıyla sınırlı kalması gerekmez. Çocuk kilimleri her gün uygun fiyatlarla, bu da tamamen bütçe dostu oldukları anlamına gelir.

2 ürün
    2 ürün

    Oyun zamanı eğlenceli olmalıdır!

    JYSK, çocuklara hitap edecek şekilde tasarlanmış, kullanımı güvenli ve eğlenceli, ancak bir servete mal olmayan bir dizi ürün geliştiriyor. Çocuklar sürekli olarak keşfedecek yeni bir şeyler aradıklarından, bir sonraki trend geldiğinde değiştirilebilecek ve geri dönüştürülebilecek uygun fiyatlı bir ürün kaynağına sahip olmak kullanışlıdır. Blok dizimi veya oyunlar için harika bir temel oluşturan ve yaz günlerinde dışarı çıkarılabilecek kadar hafif olan çok sayıda pratik çocuk kilimimiz mevcuttur. Yumuşak oyuncaklarımız (yalnızca mağazada) harika parti hediyeleri olur ve filler, maymunlar ve zürafalar gibi çeşitli hayvanları içerir.

    Çocuk koleksiyonumuzu sürekli olarak güncelliyoruz, bu nedenle en son ürün yelpazemizi görmek için düzenli olarak kontrol edin.