Konforlu sandalye minderleriyle iç dizaynınıza yumuşak bir dokunuş

İster geleneksel ahşap kır sandalyelerini, ister modern plastik, metal veya kalıplanmış oturma düzeninin şık hatlarını tercih edin, bir oturma minderi veya sandalye minderi ile daha fazla konfora ihtiyacınız olduğunu fark edebilirsiniz! JYSK'da, ister kare ister yuvarlak olsun, her tür sandalye için bir dizi koltuk minderi bulunur. Uzun süre bilgisayar başında veya sert bir taburede oturacaksanız, bir sandalye minderi size ekstra destek sağlayabilir. Sandalye minderlerimiz suni kürk ve pamuk da dahil diğer kumaşlardan yapılmıştır. Renkli ve nötr tonlarda yastıklarımız, evinizdeki herhangi bir odaya bir tutam dekorasyon ve atmosfer katabilir. Online veya size en yakın JYSK mağazasından alışveriş yapın ve beyaz, pembe, gri, mavi, zeytin yeşili ve çok daha fazla çeşitlerdeki oturma minderi yelpazemizden seçim yapın.

Sandalye minderlerimizle ekstra konfor ve desteğin tadını çıkarın

Yemek masası sandalyelerinizde üst düzey konforu elde etmek istiyorsanız, oturma minderleri satın almalısınız. JYSK’da, sert bir sandalyede rahatsız bir şekilde oturmaktan kaçınmak için çeşitli oturma minderleri ve sandalye minderleri sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Acele etmeden yemeğin, ailece oyun eğlencelerinin veya gece boyu süren sohbetlerin tadını çıkarırsınız. Normal sandalyelerin çoğuna uyacak şekilde tasarlanmış çeşitli şekillerdeki köpük ve elyaf koltuk minderleri arasından seçim yapabilirsiniz. Klasik düğmeli, elyaf dolgulu pamuklu yemek masası sandalyelerini çeşitli nötr tonlarda veya dokulu bir kontrast için muhteşem suni kürk veya kuzu derisi koltuk minderleri şeklinde tercih edin. Sandalye minderlerimiz iç mekanlarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır, ancak kuru günlerde dış mekan dinlenmelerine de konfor eklemek için kullanılabilirler.

Mükemmel çözümü bulmak için oturma minderlerini ve sandalye minderlerini online inceleyin ve satın alın veya mağazalarımızdan birinde test sürüşü yapın.