Şık sofralar için masa örtüleri

Kumaş ve vinil masa örtüleri, servis altlıkları ve masa runnerları dahil olmak üzere masa örtüleri seçeneklerimizle her gün güzel bir masa kurun. Düz renklerde ve ince desenlerde nötr dikdörtgen ve yuvarlak masa örtüleri koleksiyonu keşfedeceksiniz.

21 ürün
  21 ürün

  Göz kamaştıran bir masa hazırlayın

  Misafirleri evde eğlendirmek, pahalı restoranlara gitmek zorunda kalmadan aile ve arkadaşlarınızla vakit geçirmenin harika bir yoludur. Yemek ortamınızın özel görünmesini isteyeceksiniz, bu nedenle yaratıcı bir menü planlayın, bardakları parlatın ve misafirlerinizi şaşırtacak masayı ayarlayın. Zarif bir görünüm için masa örtüleri, masa runnerları ve keten örtüler kullanın. Pamuklu veya keten masa örtüleri klasik bir seçimdir, ancak silmeyi yıkamaya tercih ederseniz, dayanıklı bir vinil masa örtüsü tercih edebilirsiniz - biraz kontrast sağlamak için dokulu bir masa örtüsü kullanın. Servis altlıkları, masanızın yüzeyini ısıdan ve dökülmelerden koruyacak - modern bir his veren şık tasarımlarımız var. Ardından masanızı kendinize göre kişiselleştirebilirsiniz. Peçeteler, küçük saksılarda veya vazolarda tekli çiçekler, parıldayan tealight mumlar ve küçük kaselerde zeytinler ve diğer atıştırmalıkları ekleyebilirsiniz.

  Özel günler için nasıl sofra hazırlarsınız?

  Özel günleriniz için masa örtülerini kullanarak güzelce düzenlenmiş bir sofrayı nasıl kuracağınıza dair bazı yararlı ipuçları.

  1. Nötr tutun –  sonsuz masa düzeni kombinasyonları için aksesuarları karıştırıp eşleştirmek istiyorsanız, masa düzeninin temelinde nötr renkler kullanın. Beyaz ve gri masa örtüleri kullanmak sofistike bir masanın tonunu belirleyecektir.
  2. Ketenlerinizi üst üste ekleyin – masa örtünüzü seçtikten sonra, ister aynı ton ister zıt renk olsun, renk şemasını tamamlayan bir masa örtüsü ile eşleştirmelisiniz. Masa düzeninize doku ve boyut ekleyen bir runner seçin.
  3. Renkleri ve desenleri karıştırın – sofra düzeninizle etkileyici olmaktan çekinmeyin ve farklı dokuları ve desenleri bir araya getirin, renkler birbiriyle uyumlu olduğu sürece, masanızda hoş bir görüntü olur.
  4. Dekorasyonlu aksesuarlar – özel bir gün için bir yemek masası seti, masada bir orta parça olmadan tamamlanmış sayılmaz. Masanın ortasında taze veya yapay çiçeklerle dolu küçük vazolar kullanın, çiçek aranjmanlarınızın arasına tealight mumluklar veya mumlar serpiştirin.

  Vinil masa örtüleriyle eğlenceli aktivitelerin tadını çıkarın

  Evde çocuklar varsa veya özellikle el işi aktivitelerinden hoşlanıyorsanız, vinil masa örtüsü tam size göredir. İster öğleden sonra yemek pişiriyor olun, ister boya ve kağıt çıkarmış olun, bir vinil masa örtüsü kullanmak, masanızı herhangi bir dökülmeye karşı korumaya yardımcı olacaktır ve bunlar meydana gelirse bile, vinilin temizlenmesi çok kolaydır. Bu yararlı özellik, ailenizde dağınık yiyiciler varsa da işe yarar! Vinil masa örtülerimiz çiçekli, çizgili ve geometrik desenler de dahil olmak üzere birçok farklı tasarımda mevcuttur, mağazadan satın alınabilir ve ihtiyaçlarınıza göre kesilebilir.