Banyonuzu canlandırcak duş perdeleri

Banyonuza yenilik katmanın zamanı geldi, bunu başarmanın kestirme you ise yeni bir duş perdesiyle dekorunuza bir parça renk katmaktan geçiyor. Duş alırken veya banyo yaparken işlevsel bir parça olmasının yanı sıra, havalı bir duş perdesi sıkıcı görünen bir banyoyu canlandırır, kişisel bir dokunuş ekler ve banyonuzu şık bir hale getirir. Soft renklere sahip şık perdeler her iç mekana uyacaktır. Birleşik bir kompozisyon oluşturmak için zemine uygun bir halı seçmeyi düşünebilirsiniz.

Banyonuzun büyüklüğü ne olursa olsun odayı aşırı nemden korumak için perdeye ihtiyacınız vardır. Yeni bir banyo perdesi seçerken dikkat etmeniz gereken unsur perdenin boyudur. Çok uzun bir perde su kalıntılarını biriktirebilir ve zamanla mantar oluşumuna yol açabilir, küçük bir perde ise banyoyu su sıçramalarına karşı korumayacaktır.

Gri, beyaz, mavi farklı stil, renk ve desendeki geniş duş perdesi seçeneklerimize göz atın. Aynı zamanda ekstra uzun duş perdelerimiz de mevcuttur.

Banyonuza renk katacak duş perdeleri

Sabit bir duşakabininiz yoksa, bir duş perdesi banyonun olmazsa olmazıdır ve gücünüz yettiği kadar sık değiştirmeniz gereken bir parçadır (küflenmeden önce!). Neyse ki, JYSK’un inanılmaz uygun fiyatlı duş perdesi yelpazesiyle, ne zaman farklılık isterseniz perdenizi çıkarıp değiştirebilirsiniz! Duş perdelerimizin her biri uygun fiyatlarda ve iki farklı uzunlukta mevcuttur. Sade renklerin yanı sıra, cesur geometrik desenler ve banyo dekorunuza sıra dışı bir tasarımcı dokunuşu katacak dikkat çekici grafik baskılardan oluşan bir dizi seçenek sunuyoruz.

Online ve mağazada görebileceğiniz birçok seçenek var. Artık eski duş perdenizi bir an daha asılı bırakmaya bahaneniz yok!

Faydalı bilgi

Polyester duş perdeleri 30°C gibi düşük sıcaklıklarda yıkanmalıdır.

Herkes için harika bir teklif

Temel ürünlerimizi üç kategoriye ayırdık: BASIC, PLUS VE GOLD. Bu kategoriler, paranızın karşılığını fazlasıyla aldığınız uygun fiyatlarla üstün kalitede üç farklı seviyeyi temsil eder. Bütçeniz ne olursa olsun, BASIC, PLUS ve GOLD ile kontrol sizde. Paranızın karşılığını aldığınız harika kalite için BASIC'i seçin. Daha fazla seçenek ve yüksek kaliteyi makul fiyatlarla bulmak için PLUS'ı seçin. En iyi malzemelerden üretilmiş üstün kalite için GOLD'u seçin, tümü uygun fiyatlarla.